Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen szempontok alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szempontok alapján keres szeretőt egy kapcsolatban élő nő?

Figyelt kérdés

Nők véleménye érdekelne.

Akinek van tapasztalata.



2021. jún. 6. 07:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Szempont nem volt, egyszerűen csak kialakult.
2021. jún. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
#9 de nem csak felbukkan, hanem te is nyitott vagy rá, különben hiába bukkanna fel.
2021. jún. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Akár itt is lehet, fontos a diszkréció megbízhatóság vágyak összeegyeztetése.
2021. jún. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
58%
Én sem kerestem, egy elég hülye véletlen miatt találkoztunk, igazából soha nem is szabadott volna... 14 évig hűséges voltam a kapcsolatomban, mostmeg "megbolondultam", egyszerűen nem tudtam ellenállni neki... 7 évvel fiatalabb, baromi népszerű pasiról van szó, és odáig van értem, tinikoromban nem voltam így mint most...
2021. jún. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
58%

Nálam ezek voltak a szempontok:

- Legyen tanult, normálisan írni és beszélni tudó. Egy utolsó valaki nem kellett volna a telepről.

- Legyen ápolt, jó kisugárzásu.

- Legyen nálam minimum 10 évvel idősebb de max 15 év. (20-as srácok erettlenek voltak egy ilyenre)

- Legyen tapasztalt, szenvedélyes, tudja mikor hova kell nyúlni.

- Legyen kapcsolatban. Azok kevésbé keverik a sz.-t ha van valami, meg így evidens volt a diszkréció.

- Banjom velem szépen, de ne telepedjen rám.

- Beszélgessen velem mintha rendes társam lenne.

2021. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
73%
12es, természetesen igen. De az, hogy nyitott vagyok valaki közeledésére, jól esnek a bókjai, a figyelme stb. és közel kerülünk egymáshoz, mert megadja azt érzelmileg, amit a férjem nem (nem kell sokra gondolni, csak például érdekli, amit mondok neki, mikor beszélgetünk..) és emellett még külsőre is megfog, szóval ez nem jelenti azt, hogy én direkt kifejezetten kerestem valakit. Én például perpillanat "érzelmi viszonyban" vagyok egy férfival, tehát nincs köztünk fizikai kontakt, mert mindketten házasok vagyunk, és tartjuk magunkat (nem tudom meddig vagy hogy alakul), de érzelmileg sokkal közelebb vagyunk egymáshoz, mint 2 barát. De barátságnak indult. Régebb óta ismerem, mint a férjemet. De nem kerestem szeretőt, egyszerűen így alakult, hogy közel kerültünk egymáshoz, közelebb, mint szabadna. De nem így terveztem, csak hát ez lett belőle, mert 2 szavával meg csak a nézésével több érzelmet tud kiváltani belőlem, mint a jelenleg a férjem. Én meg úgy ki vagyok éhezve a szeretetre, a figyelemre és a törődésre, mint egy 5 éves kislány. Tőle megkapom, a férjemtől nem. Ez van sajnos.
2021. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
42%
Kedves hozzászólók. Ha igy van próbáljátok meg beszélni a pàrotokkal. Valtoztassatok. Ne hagyjátok hogy eltavolodjatok és 3 fél közbe kavarjon. Pláne ha van gyerek.
2021. jún. 7. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
67%
Barátnőmrol tudok nyilatkozni. Ellaposodott kapcsolat, már nem volt romantika, udvarlás, semmi. Észre sem vette a pasija, ha új frizurája van, vagy vett egy új ruhát. Osha egy dicséret semmi... Aztán jött a munkahelyen egy pasi, aki egésznap udvarolt neki, kirbeugralta. Egy lapos kapcsolatból nem nehéz elcsabulnj, főleg ha a pasid kB semminek néz.
2021. jún. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
75%
17est jól lepontoztátok, pedig igaza van.
2021. jún. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Persze, valahol igaza van, csak már nem mindig megy a beszélgetés meg a változtatás 🤷‍♂️
2021. jún. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!