Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha nem szeretem úgy a szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeretem úgy a szeretőm akkor miért ragaszkodok hozzá?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ez a legjobb szó amit érzek iránta. Azt el se tudom képzelni, hogy más legyen helyette de nem szeretem úgy. Viszont nagyon hamar felizgulok rá.
2021. máj. 31. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szex, a vágy miatt ragaszkodsz hozzá, az újdonság varázsa, és a feltételezhetően otthoni szex hiány miatt. Legalábbis az utolsó mondatod ezt sugallja.
2021. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Miért kellene szeretned? Rengetegen vannak, akik az érzelmeket, és a szexuális vonzalmat szét tudják választani.

Te vagy a szerencsésebb szerető típus, sokkal kevesebb fájdalommal jár, hogy csak a vágy hajt.

2021. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hajtanak a hormonok és ennyi. Sajnos nekem ez sosem ment, de nem vagyunk egyformák.
2021. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Én is pont így vagyok.

Nemrég mentünk szét. Tudom, hogy nem szeretem, sőt...de hiányzik, más nem kell helyette. Próbáltam, de nem megy. Se emberileg sem szexben nem ad más még hasonlót sem.

És nem értem, ha nem érzek iránta, nem szeretem, akkor az előző mondatomban miért van ott az "emberileg" is.

2021. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Mert a farkaddal vagy a pináddal gondolkozol. De az asszony, vagy a férjed majd megválaszolja neked a kérdést.
2021. jún. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!