Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megcsal a párod jogod van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsal a párod jogod van neked is lefeküdni valakivel? Ezek után tiszta lappal kezdeni. Vagy mi segít? Mi enyhíti a fájdalmad? Mit tennél? Válni nem szeretnék mert 20 éve házasok vagyunk, vele terveztem az életem.

Figyelt kérdés

2021. máj. 17. 19:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem segít. A bizalom elveszett. Vagy ha te is lefekszel valakivel akkor minden olyan lesz mint előtte, szerinted?
2021. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

“Ha megcsal a párod jogod van neked is lefeküdni valakivel?„


Kicsinyes bosszúnak tartom, ne süllyedj le az ő szintjére. Nem biztos, hogy jól éreznéd magad, ha te is megtennéd. Ha más nem, legalább az erkölcsi fölényed maradjon meg vele szemben.

2021. máj. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinálsz amit akarsz ,de nem fog segíteni a helyzeten, csak te fogod még rosszabbul érezni magad.
2021. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
Ha megcsalt a párod akkor nem szeret! 20 év ide vagy oda, ha tudja hogy tudod és ezek után is vele maradsz, megteszi újból! Legyen benned tartás!
2021. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

Tök mindegy mit csinálsz, a férjedet nem érdekli.

Ha számítanál neki, nem dugott volna félre.....20 év, látod neki nem számított!

2021. máj. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze ha megdug más, tuti jobb lesz...


Ezek után kétségbe vonom, hogy te is szereted-e.


Egyszeri botlás volt, oldjátok meg

Viszonya volt. Engedd el, már rég másnál kereste a boldogságot

2021. máj. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azzal csak lesüllyednék a szánalmas szintjére. Viszont jogom van kivágni és utána boldog életet élni.
2021. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Bennem is felmerült ez,miután megcsaltak,de aztán mégsem tettem meg..

Megbocsájtottam ugyan,de azért ez ott bújkál bennem azóta is,hogy megérdemelné,meg tudja milyen keresztül menni ezen..Bosszúból nem érdemes,csak megbánná az ember szerintem.

2021. máj. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Itt már azt csinálsz amit akarsz.
2021. máj. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
63%
8 Hát nincs benned sok tartás. Megérdemelné szerinted hogy bosszúból lefeküdj mással, de nem teszed meg, viszont simán vele maradsz és szexeltek tovább...
2021. máj. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!