Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a házasságodban a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a házasságodban a szex évek óta nem jó, és nem is lesz az miért ragaszkodsz hozzá?

Figyelt kérdés

Tehát nem átmenetileg, hanem mondjuk 5 éve már nincs normális szex köztetek meg semmi intim dolog, max néha, de az is olyan sötétben maszatolás. És másnál megtalálod.

Miért nem válsz és keresel magadnak olyan embert, akivel szexuálisan egy hullámhosszon vagytok?


Sokan írják itt, hogy csak ennyi hiányzik és ezt elég pótolni mástól. De ez nekem magas. Hát ha valakit szeretek, akkor szexelni is vele szeretnék, nem? Ez nem egy olyan dolog, hogy itt nem kapok cipőt, veszek ott, de azért ez a kedvenc ruházati boltom.

Nem furcsa, hogy valakinek mindegy hogy hol de legyen szex , de utána miért megy vissza ahhoz, akinél nincs szexuális kielégülés?


2021. máj. 14. 17:40
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Igen, de a szex megritkulása, minőségében romlása, azért előbb utóbb oda vezet, hogy nincs már női-férfi intimitás. Te el tudod képzelni, hogy hazamész és adsz egy forró csókot, felkapod az asszonyt, belemarkolsz a fenekébe, majd egy hónapig ennyi elég? Meg hogy van cukiskodó bújás, ölelés, összekacsintás? De hónapig semmi? Vagy ha van, akkor csak ilyen sikamika?

Hát én ezt nem tudom elképzelni.

És persze ahogy mondod, így az egész kapcsolatával elégedetlen lesz, gondolj bele, mit érez az a fél, akit tartósan elutasítanak. Frusztrált lesz, megalázónak fogja érezni, nem fogja magát jó nőnek /férfinak tartani, Önbecsülésében sérül.


"A boldogtalan kapcsolatnál az egyedüllét is jobb." Na igen, de sokan a társas magányt inkább választják mert nem mernek egyedül lenni

2021. máj. 15. 18:47
 32/35 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy szerintem pont ezért lesz bonyolult egy szeretői kapcsolat, mert sokan gondolják, hogy elég lesz a szexet pótolni, de rájönnek, hogy megvesznek már egy ölelésért, bókért, szeretetért.
2021. máj. 15. 18:48
 33/35 anonim ***** válasza:

Ezekben teljesen egyetértek veled.

"Na igen, de sokan a társas magányt inkább választják mert nem mernek egyedül lenni" Nem hiszem, hogy ettől nekik jobb lenne, de az ő életük, az ő döntésük. Valahol azért meg tudom érteni, hiszen ha nagyon sokáig együtt voltak, tényleg ijesztő lehet az egyedüllét. Szóval felettük sem ítélkezem.

2021. máj. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Én sem ítélkezem, ha közösen vannak ebben, mert inkább sajnálom.

Viszont mikor kilengsz és eljutsz a szerelemig mással, összetöritek egymást szívét már más tészta.

2021. máj. 15. 19:48
 35/35 anonim ***** válasza:
Na igen, a megcsalás ilyen esetben sem lesz elfogadhatóbb
2021. máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!