Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a házasságodban a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a házasságodban a szex évek óta nem jó, és nem is lesz az miért ragaszkodsz hozzá?

Figyelt kérdés

Tehát nem átmenetileg, hanem mondjuk 5 éve már nincs normális szex köztetek meg semmi intim dolog, max néha, de az is olyan sötétben maszatolás. És másnál megtalálod.

Miért nem válsz és keresel magadnak olyan embert, akivel szexuálisan egy hullámhosszon vagytok?


Sokan írják itt, hogy csak ennyi hiányzik és ezt elég pótolni mástól. De ez nekem magas. Hát ha valakit szeretek, akkor szexelni is vele szeretnék, nem? Ez nem egy olyan dolog, hogy itt nem kapok cipőt, veszek ott, de azért ez a kedvenc ruházati boltom.

Nem furcsa, hogy valakinek mindegy hogy hol de legyen szex , de utána miért megy vissza ahhoz, akinél nincs szexuális kielégülés?


2021. máj. 14. 17:40
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy nálunk nincsenek hullámvölgyek, de mi tényleg nem mint barátok élünk együtt. Rengetek közös dolgunk van, nagyon sok hülyeségben benne vagyunk.

Persze, hogy nem lángol minden nap, úgy mint az első 2-3 évben, de nagyon nagy különbség van nyugalmi szakasz és kihűlés között.

Erre kérdeztem pusztán.

Mi minden héten többször együtt vagyunk, de tényleg nem értem, hogy hogy működik az a kapcsolat, ahol pl havi 1 ha összejön. Főleg ha az egyik felet elutasítják sokszor, vagy van több de az is olyan. Nekem ez furcsa. De semmi kötekedés, csak egy érdeklődő kérdés :)

2021. máj. 14. 19:34
 12/35 anonim ***** válasza:
79%

Mert egy hosszú házasságban számomra utolsó helyen van a szex fontossága. Jó ha jó, de sok más fontosabb dolog van.

És annyira bírom mikor egy hét éves kapcsolatban lévő ember akarja megmondani a frankót, hogy miért nem lép valaki ha nincs szex. Egy olyan ember aki még nem tapasztalta meg milyen mikor több évtized köti össze a másikkal, ami idő alatt már teljesen megváltoznak egy kapcsolatban a fontossági sorrendek.

Friss kapcsolatban én is azt mondom, pár évesben, lépnék ha nem lenne jó a szex, de 15-25 évnél már nagyon mások vannak első helyen. És én nem pont a hitelekre gondolok. Hanem a másik szeretetére, mikor bár kevés ,és ráadásul nem túl jó szex van, de még több évtized után is elolvadsz a másiktól egy-egy pillanatban. Szerintem ez sokkal többet ér mint a jó szex.

2021. máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

"szex már nem az igazi és így a száma is csökken. Ezen kívül viszont minden más ugyanolyan szuper köztetek, megvan az összhang, boldog vagy vele, bármiben számíthatsz rá, ő egyben a legjobb barátod,"


Bocsánat, még erre reagálok :)

Nekem ez az amiért kérdeztem!! Mert nekem ez elképzelhetetlen. Hogy nincs minőségi szex, együtt töltött intimitás, csókok, ölelések, és közben van összhang. De miben? Úgy értem, persze van, hogy számíthatok rá, meg barát, de vannak barátaim, pont elegen.

Nem azt mondom nyilván, hogy a szex különbözteti meg csak a kettőt, de igen, ha évek óta mi úgy feküdnénk egymás mellett az ágyban mint két jó barát, és abba belehalnék. Hogy nem kellenék, hogy elég belőlem havi 1 hogy nem tartanak kívánatosnak. Igen, nekem ez furcsa

2021. máj. 14. 19:38
 14/35 A kérdező kommentje:
12 Érdekes, hogy ennyire felhúztad magad egy szimpla kérdésen 🙄
2021. máj. 14. 19:48
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem a te kérdéseden, meg nem felhúztam magam. :) Csak már rengetegszer lehetett belebotlani az oldalon ilyen véleményekbe, hogy miért nem válik akinek nem jó a szex, meg szex nélkül nem is kapcsolat a kapcsolat meg ilyenek.


Egyébként sok helyen attól, hogy kevés szex van, attól az intimitás még ugyanúgy megvan. Mi is mai napig sokszor tvnézéskor is összebújunk, elalváskor is, a mindennapokban is rengetegszer vannak csak úgy puszik, ölelések...Csak a konkrét szex kevés.

2021. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Értelek :) Hát igen, sajnos én is így látom azért. Persze kell kompromisszum, de azért a szex bárhogy nézzük egy párkapcsolat egyik alapja.

Ha nálatok tényleg létezik az intimitás külön szex nélkül, az nagyon jó. De te is megfogalmaztad, hogy azért szex terén hiányérzeted van.

Nyilván én sem dobnám el a párom, ha nem lenne meg a fix adag, de azért sok ember rettenetesen- és okkal - frusztrált X év után és sok-sok elutasítás után.

Én erre nem értem, hogy miért maradnak egy egyértelműen nem működő kapcsolatban

2021. máj. 14. 20:29
 17/35 anonim ***** válasza:
57%

"Rengeteg közös dolgunk van, sok hülyeségben benne vagyunk"


Na most akkor ezt úgy kell elképzelni hogy ezek a kapcsolatok sokkal többről szólnak. De látom neked hiába magyarázzák az emberek, egyszerűen magas labda számodra.

2021. máj. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
50%

3as :

Akkor mit keresel ennél a témánál ha annyira fasza a kapcsolatod?

2021. máj. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
57%

#18


Nem a #3 vagyok, de én több kategóriában is szoktam nézni a kérdéseket.


Mostanság itt vagyok a felnőtt párkapcsolatok kategóriában, de azon belül nem nézek különösen semmit, hanem végigmegyek a kérdéseken és amire tudok válaszolni arra válaszolok.


Szóval így egyáltalán nem értem a kérdésedet.

2021. máj. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

17 Mi problémád van? Én kapcsolatom nem szól többről, mert közös a humorunk?

Téged se ártana ha orvos megnézne.

Ez a stílus, meg kritikán aluli.

Nem elég, hogy nem tudod értelmezni, amit írtam, még ahogy írsz...

2021. máj. 14. 23:29
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!