Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hiányzik az exszeretőtök?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik az exszeretőtök?

Figyelt kérdés

Mióta nincs vele kapcsolatod?

Tudsz az életéről?

Miért lett vége?


2021. ápr. 27. 21:42
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

milyen társadalom?

párja? nem tudja elhagyni?


Akkor úgy voltunk vele, hogy nem bírjuk ki egymás nélkül, ma már úgy, hogy bárcsak el se kezdtük volna.

ez a kettő ua.

2021. ápr. 27. 22:35
 12/24 anonim ***** válasza:

Nem ugyanaz sztem. Arra érthette hogy lángolo szerelem mindig egyutt akartak lenni de most hogy nem lehetnek egymáséi meg hatalmas fájdalom ami olyen nagy hogy ha ezt tudták volna elore inkabb el se kezdték volna.



Amugy sztem en meg egy pasival semleszek soha minden percben boldogan pedig en az akarok lenni. szoval egy szereto ezt jelenti(jelentené)nekem, hogy folyanatos lehessen a boldogságom.3

2021. ápr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Voltam ilyenben, én így érzem. Igen, nem tudtam nélküle lenni, és mivel nem lehetett vele lennem, úgy érzem, hogy inkább meg se ismertem volna.

Pedig őszintén ez sem igaz, mert ennyivel is szegényebb lennék, de mikor fáj akkor nagyon és nem, nem tudok úgy igazán nélküle lenni, PONT EZÉRT érzem, hogy jobb lett volna ha meg sem ismerem. Egyébként miért bánnám hogy ismertem? :)


Neked 12-es lehet nagyon rossz választásaid vannak

2021. ápr. 27. 22:50
 14/24 anonim ***** válasza:

#1 Kifejtenéd kicsit bővebben?

Miért nézett hülyének?

2021. ápr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
57%
Valszeg szórakozni akart az érzelmeivel. Azaz tetszett neki hogy szerelmea belé a valaszolo es ezt ki akarta volna használni ugy hogy át akarta ejteni hogy ő is kozben meg nem akart semmit
2021. ápr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Hiányzik nagyon. Azért lett vége, mert majdnem bukta lett. Azóta is tartjuk a kapcsolatot. Mindketten párkapcsolatban éltünk akkor, ő azóta elvált, szóval igazából szabad lenne a pálya. F
2021. ápr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
16 És te akkor miért nem lépsz??
2021. ápr. 28. 12:21
 18/24 anonim ***** válasza:

17#

Vaszeg ugy már nem lenne izgalmas ha nem tiltott gyumolcs :)

2021. ápr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Hát nekem ez magas. Leírja, hogy hiányzik nagyon, de nem vált érte....
2021. ápr. 28. 13:50
 20/24 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem váltok, mivel nincs lehetőségem. Ha lenne, akkor azonnal váltanék. #16
2021. ápr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!