Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lefeküdnél-e szingliként az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnél-e szingliként az exeddel úgy, hogy neki már van párja, aki k.csög volt veled és verte a mellét, hogy elszerette tőled ezt a főnyereményt?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 11:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

"Látom sok álszent ember elfér egy gyakoris kérdés alatt."


Ez marhára nem álszentség kérdése. Egyszerűen annyi, hogy nem süllyedek azok szintjére, akik engem megaláztak, hanem élem tovább az életem és megpróbálok úgy élni, hogy boldog lehessek.


Persze mindenkinek a saját maga élete, de azzal marhára nem fog túllendülni egy problémán, ha saját maga gerjeszti tovább.

2021. ápr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
77%

Én megtettem, de én dobtam ki az exem.

És arról is gondoskodtam hogy megtudja a pár ;) persze csak azért mert beugatott. Nem kelett volna.

2021. ápr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan köszönni sem köszönnék egyiknek sem, nem hogy még közöm legyen egy patkány jellemű emberhez... Nem azért, mert álszent vagyok. Szenvedtem én már túl sokat is ilyen emberek miatt.
2021. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
49%
20-as vagyok. Azért értelmezzétek a mondandóm második felét is, amiben kifejtem, hogy mindenki azt tegye, amitől úgy gondolja, jobban érzi magát. Ne csak az elején ragadjatok le. :DD
2021. ápr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!