Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lefeküdnél-e szingliként az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnél-e szingliként az exeddel úgy, hogy neki már van párja, aki k.csög volt veled és verte a mellét, hogy elszerette tőled ezt a főnyereményt?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 11:25
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Azért ismeretlenül azt állítani, hogy biztos megérdemelte, már ne is haragudj, te téged minősít.

A 2-es kommentelő tökéletesen megfogalmazta, amit valószínűleg az emberek magas százalékában megfogalmazódna: megfordult a fejében, de nem tette meg. De te egy kérdés alapján már rögtön a megcsalt felet vádolod.

2021. ápr. 23. 12:25
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem emelt fővel hátra kéne hagyni az exedet és nem megadni neki azt az örömöt, hogy miután megcsalt, még le is fekszel vele. Ennél szánalmasabb helyzetbe nem is hozhatnád magad.
2021. ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Egyébként egy megcsalót miért is sajnálsz? Bármikor ki lehet lépni egy rossz kapcsolatból. Persze egyszerűbb átverni a másikat sokaknak.
2021. ápr. 23. 12:27
 14/24 anonim ***** válasza:
31%

13-as válaszodból látszik, hogy kb. 16 éves szinten vagy.

Ismerkedj házaspárokkal..majd rájössz.

2021. ápr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Jajjj, hagyjuk már ezt az álszent házasságos dumát.

A kérdés szereplői nem házasok és nem csak házas emberek csalnak. Az ilyen embert mivel akarod felmenteni?

2021. ápr. 23. 12:31
 16/24 anonim ***** válasza:
78%
Miért lenne érdekem idáig süllyedni? Komolyan nem értem, hogy ebben a helyzetben ez nekem mire lenne jó, azon kívül, hogy rettenetesen szánalmassá tegyem magam.
2021. ápr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
30%
Hekyedben velem csalnám meg. Többszörös visszaeső lennék.
2021. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Baszod. Minek?
2021. ápr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Tény, hogy nem mindig hozok okos döntéseket, de ennyire idióta nem vagyok, de még 20 évesen se voltam :D
2021. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
56%
Látom sok álszent ember elfér egy gyakoris kérdés alatt. 😃Tudom nem vagyunk egyformák, de én simán elküldeném az írásos bizonyítékot, vagy ha lenne hozzá undorom, lefeküdnék, és gondoskodnék róla, hogy megtudja a jelenlegi partner. 😌 Aztán teljesen ignorálnám mindkettőt. Tedd azt, amitől neked lesz jobb. Ha attól, hogy bosszút állsz, akkor állj bosszút, ha attól, hogy bosszú nélkül is felül tudsz kerekedni a történteken, akkor szimplán ignoráld őket. Ilyen egyszerű.
2021. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!