Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aggódhat őszintén a szeretőjéért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódhat őszintén a szeretőjéért?

Figyelt kérdés

Eleinte csak szex körül forgott minden.

De most lettünk túl fél éven,és egy ideje megváltozott.

Ő a foglalt fél.

Olyan aggodalmaskodó lett, mindig érdeklődik hogy vagyok, sokszor csak ezért ír.

Két hete megfáztam, és tövig rágta (elvileg) a körmeit.


Mitől változik így meg valaki hirtelen? Jól megvoltunk, nem tűnik hitelesnek, hogy eddig csak erotikus leveleket írtunk, fel is fordulhattam volna tőle, most meg kedveskedik, érdeklődik meg aggódik


Jól érzem, hogy ez hamis?


2021. ápr. 11. 21:47
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Nem, nem szerelmes beléd.


Csak egy normális ember, aki érdeklődik az ismerőse hogyléte felől. Mivel ez egy érdekkapcsolat, az intenzitás ezzel magyarázható.

2021. ápr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Ha lenne önértékelése nem lenne szerető.
2021. ápr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
22/ Nem ismersz, csak ámítod magad ezzel. Semmi megalázó nincs a szeretői kapcsolatban, míg egálban van mindkét fél vágya. Én tőle többet nem szeretnék. Szóval sajnálom, de rossz képed van a szeretőkről.
2021. ápr. 12. 16:49
 24/29 anonim ***** válasza:
Persze, nem szeretnél, azért írsz ki kérdést és reménykedaz, mert kaptál egy kis plusz figyelmet. Itt sajnos te áltatod magad.
2021. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

24 Érdekes, hogy rágyógyultál a történetemre. Plusz figyelmet kapok rajta kívül még jó pár férfitól, köszönöm :)


De ha jobban fogsz aludni, ha most azt írom, hogy reménykedem, és ez az ára, hogy a lelked megnyugodjon, segítek:

Igen, rettenetesen kétségbeesett vagyok, sosem kellettem senkinek, és egy kölcsönös szexkapcsolatba menekülve próbálok szerelmet találni. Végre megkérdezték hogy vagyok, és remélem, hogy ez a szerelem jele


Így jó? Remélem :)


(de ugye azért tisztában vagy vele, hogy a te gyomrod nem veszi be, hogy a szeretők általában nem a kihasznált, eldobható, megvezetett kislányok, hanem felnőtt nők, akik meglepő módon ugyanúgy tudnak egy szexkapcsolatot élvezni, mint a férfiak ? :) csaxszólok :) és ez rólad árul el sok dolgot )

2021. ápr. 12. 18:06
 26/29 A kérdező kommentje:

Innentől megköszönném, hogyha a megkeseredett nők nem írnának, mert ultra fárasztó, hogy nem bírják megemészteni, hogy egy nő úgy megy szeretői viszonyba, hogy pont elég neki ennyi. Sajnálom, de ez van, gondolom megcsalt feleségeknek fáj, hogy nem egy kihasznált rongy a másik nulla önértékeléssel. És amiért egy nős férfi foglalt nőt választ szeretőnek, úgy én is azért választok foglalt férfit, mert nincs probléma a folytatással. Pontosan tudom miben vagyok, egy pillanatig sem vezettek meg, sőt elég sokat tudok a másik életéről. És pont ellenkezőleg: szeretem magam annyira, hogyha elkezdődnének nálam az érzelmek, szépen kiszállnék.


Szóval lehet enni a kefét, de pont hogy a kérdésem nem arra irányult, hogy most de jó, kaptam kis figyelmet, hanem, hogy gyanúsan érzelmes lett a másik.


Majd én eldöntöm, hogy ebből mit szeretnék.


Továbbiakban öncélú, feleslegesen kötekedő emberek válaszaira nem reagálok.

Olyan ember írjon, aki semlegeskén , és felnőtt emberként, nem vitát generálva írná le hogy hogy látja, neki milyen tapasztalata van, és mit tenne a helyemben.

Többieknek pedig jó éjt kívánok, és meg lehet maradni nyugodtan az álomvilágotokban.

2021. ápr. 12. 18:19
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Sok szex után normális a kötődés.

Kicsit pihentesd a pasit, hogy ne kegyen túl szoros a "kapcsolat".

Alapból pedig nincs értelme ennek.

2021. ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
9%
Drága, normális kapcsolatban vagyok, nem csalnak, mégis miért lennék megkeseredett. Téged látlak annak és nagyon szánalmasnak, mert az önértékelésed a béka feneke alatt, függetlenűl, hogy szerető vagy e vagy nem. Ilyen hozzállással soha az életben nem lesz normális kapcsolatod. Persze tudjuk, neked álmaid netovábbja volt, hogy egy nős pasival járj össze szexelni. Ez annyira hihető.
2021. ápr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

27/Köszönöm.


28/Rajtad innentől,mint a levegőn. Nincs neked normális kapcsolatod, de írj még. (és igen, meglepő, álmaim netovábbja egy jó pasival szexelni :) )

2021. ápr. 13. 03:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!