Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aggódhat őszintén a szeretőjéért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódhat őszintén a szeretőjéért?

Figyelt kérdés

Eleinte csak szex körül forgott minden.

De most lettünk túl fél éven,és egy ideje megváltozott.

Ő a foglalt fél.

Olyan aggodalmaskodó lett, mindig érdeklődik hogy vagyok, sokszor csak ezért ír.

Két hete megfáztam, és tövig rágta (elvileg) a körmeit.


Mitől változik így meg valaki hirtelen? Jól megvoltunk, nem tűnik hitelesnek, hogy eddig csak erotikus leveleket írtunk, fel is fordulhattam volna tőle, most meg kedveskedik, érdeklődik meg aggódik


Jól érzem, hogy ez hamis?


2021. ápr. 11. 21:47
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
93%
6 hónapja vagyok szeretői kapcsolatban. Én vagyok a foglalt fél. Ha egészséges érzelmekkel rendelkeztek, előbb utóbb kialakul egy közös vonal, ami nem csak a szexről szól. Ebbe úgy gondolom simán beletartozik az aggódás is. Ha úgy gondolod sok, beszéld meg vele,hogy ez túl erős neked. 39/L
2021. ápr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

11/ Köszönöm, hogy leírtad, nem hittem volna, hogy foglalt ember válaszolni fog. Nem is az, hogy erős, inkább furcsa. Eddig is kedves volt, nyilván nem vettük semmibe a másikat, csak tényleg olyan ez, hogy ha nem az én történetem lenne, azt mondanám, hogy elkezdett érezni valamit, viszont hogy benne vagyok, nem tudom hova tenni, hogy aggódik.


De aláírom sosem tudtam jól kezelni, ha valaki elkezdett érezni valamit, mert mindig hátsó szándékot keresek. Nem tudom miért. De itt is előbb hinném, hogy megijedt, hogy fertőző betegségem van , vagy lázasan felhívom a nejét :D meg bármi ilyen hülyeség. Persze nem tennék ilyet soha, de egyértelmű, hogy kedvesebb, figyelmesebb, csak még nem tudom, hogy miért

2021. ápr. 11. 23:58
 13/29 anonim ***** válasza:
Az is előfordul6 hogy a jelenlegi helyzetben kicsit túlreagálod. Ez az egész covid őrület mindenhova beleeszi magát.
2021. ápr. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
13. Ez csak egy példa volt. Betegségem előtt kezdődött nála ez a kedveskedés. Hogy vagyok, mi jót csinálok? Szóval áttért a szia, mi van rajtadról, a szia, jól aludtál-ra
2021. ápr. 12. 00:46
 15/29 anonim ***** válasza:

Ha a saját helyzetemből indulok ki...

Eleinte szia, mi van rajtad.

Most a napunk szinte minden percéről beszámolunk egymásnak. Vagy tudatjuk épp mit csinálunk. Anno az elején megbeszéltük hogy csak sex lesz.

Heti rendszeresseggel megyek hozzá. Az őrült, vad sex csak egy dolog. Sokszor csak bújunk, kifliben fekszünk, nevetünk, és csak érezzük egymást. Mindketten tudjuk, hogy ez már több, mint csak sex, de ha bevallanank megszegnénk az egyetlen szabályunkat.

Hát mi itt tartunk.

Előtte 6 évig kollégák voltunk. Volt szikra, de hűséges volt a párjához, aki bár soha nem találkozott velem,folyton féltékeny volt rám. Azt mondta az első együttlét után viccesen, hogy az exe hajszolt össze minket...

2021. ápr. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

15/Megkérdezhetem, hogy ha te így vagy vele, nem rossz ez a kettős élet?

Nem egy plusz teher?

2021. ápr. 12. 01:14
 17/29 anonim ***** válasza:
De. Egyre inkább így érzem. Egy évet adtam februárban. Ha itthon semmi nem változik, akkor változtatni fogok az életemen. Vele az lehetek, aki vagyok. Itthon már belefáradtam abba, hogy azt a szerepet játsszam akinek látni akarnak.
2021. ápr. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
17/Köszönöm. Érdekes, hogy ez a szerepjáték minden rosszul működő kapcsolatban jelen van. Hát kitartás
2021. ápr. 12. 10:05
 19/29 anonim ***** válasza:
Még olvasni is rossz, hogy ennyire nem értékeled magad. A szeretőd kedvesen érdeklődik és hátsó szándékot feltételezel? Ismerősöknél is van, hogy érdeklődöm néha, hogy, hogy vannak, nemhogy akivel rendszeres szexuális életet élek. Tényleg ennyire lealacsonyítod magad? Szeretők fel vannak háborodva, ha ürítőzsáknak hívják őket, pedig a leírásodból az jön le, hogy annak tartod magad, hozzátéve, hogy erre is vágytál.
2021. ápr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Nem tartom magam ürítőzsáknak. Sajnos felvállalt párkapcsolatnál is voltak ilyen gondolataim. Nem arról van szó, hogy nem értékelem magam.


Nem vágyom arra sem, amit írtál, ez egy kölcsönös megállapodás, nem érzem lealacsonyítónak. Egyszerűen furcsállom, hogy elkezdett figyelmesebb, kedvesebb lenni. Eddig sem volt bunkó, sőt, távolról sem az. Viszont túl személyes így, és nem tudok úgymond feloldódni benne, mert úgy érzem, majd akkor kiderül, hogy más motiválta. Nem az a gyanús, hogy megkérdezi hogy vagyok :) Hanem, hogy most úgy viselkedik, hogy ha nem tudnám, hogy foglalt, azt hinném járni akar.


Egyszer volt egy férfi az életembe és elég szerelmes lettem. Ő a csillagokat is lehozta, majd fél év múlva derült ki, hogy szeretett bár, de egyáltalán nem volt túl az exén. És ez akkorát ütött, főleg, hogy véleltenül derült ki, hogy ott egy évig nem szedtem össze magam.

2021. ápr. 12. 12:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!