Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lennél olyan férfival/férjjel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennél olyan férfival/férjjel, aki más fotójára nyúl magához?

Figyelt kérdés

Egy bizonyos nő.

Ismerik egymást régről, de csak online kapcsolat van.

Nincs megcsalás, csak képváltások. Szexchat, ilyenek

Ez számít? Vagy pusztán ösztönlényként megélni az ilyet nem megcsalás?

Nincsenek érzelmek, hiszen nincs találkozás, testi kontaktus.

De mindig egy nőhöz jár vissza.


Ő úgy írja körbe, hogy túl erős a szexuális késztetés, de tudatosan nem találkoznak, hogy ne legyen több


2021. ápr. 6. 22:01
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Szerintem innentől kezdve nincs jó megoldás, mert ha mondod, hogy nem tudod elfogadni, amit tesz, benne van, hogy azt mondja, akkor befejezi, aztán vagy tényleg, vagy mostantól óvatosabb lesz, és a hátad mögött folytatja. Az a baj, hogy a bizalmad megingott, ami teljesen érthető. Hogy együtt tudsz-e ezzel élni úgy, hogy nem mérgezi a kapcsolatotokat, az a nem mindegy.
2021. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
0%
Nézd, méreg az, amit annak gondolsz. Nálunk ez nem méreg. Ha nekünk megy, akkor másnak is tud menni, itt csak nem akarás van. Legyetek életrevalók, vannak ennél nagyobb szörnyűségek az életben.
2021. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:

Kedves 42-es.

Nem igazán értelek. Tulajdonképpen most én lennék a hibás, mert nem "akarom" eléggé, hogy ezt normálisnak tartsam?

Tudod véleményt formálni egy dolog, és ezt meg is köszönöm, bármi legyen, de hogy azzal érvelj, hogy ennél van nagyobb szörnyűség is...

Igen, mondjuk , ha a kutyámat elütné egy busz, a valóban nagyobb lenne, de ettől függetlenül engem végtelenül elkeserít, hogy más nőhöz így vonzódik.


Csak kíváncsi voltam, hogy ki mit lát benne

2021. ápr. 7. 19:41
 44/50 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval nem az igazságosság a lényeg. Értem :) A lényeg, hogy mindenki egy követ fújjon."

Nem. A lényeg, hogy mindenki azt írja le, amit gondol, így lehet véleményt ütköztetni és tágítani a látóköröd. Mondjuk, ha a másik egyoldalúan csak a saját véleményét fújja és direkt kiforgatja amit írsz, akkor ez is meghiúsul, épp úgy, mintha mindenki a fair play jegyében hamis féligazsagokat szajkóz.

A világ valóban nem fekete és fehér. De minden ember életében vannak jól letisztult határok. Ami ezen a határon túlmegy, az bizony egyértelmű. Ilyen pl a megcsalás is. Ha az adott ember határán túl megy, akkor az fekete és fehér. Mindegy milyen okai voltak, ha számomra megalázó és/vagy elfogadhatatlan amit tett. Nem fogok azért meghasonulni, mert más szerint valami normális.

És vannak dolgok, amik a többség számára nem férnek bele. Ez pont olyasmi.

Tök jó ha neked megy ez a nyitott kapcsolat dolog, én monogám vagyok és monogámiát várok el. Ezt mindenki tudja aki velem kezd, tiszták a játékszabályok. Aki mégis ezzel szemben cselekszik, az távozni fog az életemből, mert nem fogok bizonytalanságban élni, nem fogok érzelmileg tönkremenni, mert a párom számomra megbízhatatlan és nem pazarlok éveket olyan ember mellett, akinek ennyire mások a határai. Mert egy ilyen kapcsolatban, vagy én emésztem fel magam és adom fel az elveimet, vagy a másik szorítja magát olyan korlátok mögé, amik nem a sajátjai.

"Ha nekünk megy, akkor másnak is tud menni, itt csak nem akarás van."

Vannak akiknek megy a bántalmazó kapcsolat fenntartása is, akkor h.lye aki kilép? Van, akinek megy úgy, hogy poligám kapcsolatban ő a 3. asszony. Akkor mindenki másnak is így kéne? Van akinek megy 10 gyerekkel, akkor mindenki szüljön annyit?

Mások az emberek, mások a határaik, mások a vágyaik. Épp te várnád el, hogy "mindenki egy követ fújjon".

2021. ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, jól látod, ez nem akarás kérdése, érzésekről szól, amiket megpróbálhat az ember elfojtani... mert hát nézzük a jó oldalát, tulajdonképpen nem iszik, nem dohányzik, nem ver, jó apa és senki sem hibátlan. Nap közben én ezt nagyon jól tudom szajkózni magamnak, és időnként el is hiszem, hogy jó ez így, de az éjszakák, na az a pokol, amikor csak kattog az agyam mindenen, pedig nem akarom, aludni akarok... Amióta tudod ezt, ugyanúgy nézel rá, mint előtte?
2021. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:
45. Nem. Mert úgy érzem nem hozzám vonzódik őszintén.
2021. ápr. 7. 21:56
 47/50 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút értem. Akármit is mond most a párod, valamiért van egy olyan érzésem, hogy ellenkező esetben ő sem tapsikolna örömében, ha volna egy ilyen "mellékszál" az életedben.
2021. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
De miért is kéne az embernek elnéznie ilyet, ha nem akarja? Magyarázd már el kérlek. A saját véleményed erőlteted, idegbeteg módon. Ha mégis frusztrál a dolog, hogy nálatok ez a belefér kategória, azt ne itt töltsd ki azokon, akik szerint ez már megcsalás.
2021. ápr. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
47%
Már rég leszálltam a témáról! Egész éjjel fájt a fejem, még most is. Meggyőztél, pont. Biztos nálatok a gravitáció is másképp működik.
2021. ápr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ki győzött meg de biztos nem én, mert eddig nem is szóltam a témához de mindegy.
2021. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!