Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lennél olyan férfival/férjjel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennél olyan férfival/férjjel, aki más fotójára nyúl magához?

Figyelt kérdés

Egy bizonyos nő.

Ismerik egymást régről, de csak online kapcsolat van.

Nincs megcsalás, csak képváltások. Szexchat, ilyenek

Ez számít? Vagy pusztán ösztönlényként megélni az ilyet nem megcsalás?

Nincsenek érzelmek, hiszen nincs találkozás, testi kontaktus.

De mindig egy nőhöz jár vissza.


Ő úgy írja körbe, hogy túl erős a szexuális késztetés, de tudatosan nem találkoznak, hogy ne legyen több


2021. ápr. 6. 22:01
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
0%
Azaz, fordítsátok csak a lányt a párja ellen. Hogy itt mindenki milyen tökéletes, erről mindig elfeledkezem.... Még az a szerencse, hogy nem rajtatok múlik ez a dolog. Látom, a vallás, az erkölcs és a társadalmi normák sikeresen kiírtott belőletek mindent, ami természetes vagy csak álszentek vagytok, nehogy már valaki felettetek is ítélkezzen.
2021. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
Nem fordítunk senkit senki ellen. Elmondjuk a véleményünket, a kérdező azt kezd vele, amit akar.
2021. ápr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:

31, csak azért, mert neked más felé mutat az erkölcsi iránytűd, még nem lesz senki álszent. Nyugodtan ítélkezhet felettem bárki megcsalás ügyben, tiszta vagyok. Mert nekem az ilyesmi nem fér bele. Egy monogám kapcsolatban a szexualitás helye a párkapcsolat tagjai között van, nem külső emberek felé. Ha te, a kérdező, a kérdező párja, vagy bárki más másképp gondolja, semmi gond vele, de olyan párt kell keresni akinek ez belefér.

A kérdező meg önálló felnőtt ember, majd eldönti mit kezd a helyzettel. A véleményünket kérdezte, amit sokan le is írtunk, a többség személyeskedés nélkül. Te nem válaszoltál érdemben a kérdésre, csak jöttél kötekedni.

2021. ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
0%

"Nem fordítunk senkit senki ellen."


Tényleg nem... :


"Szerintem itt lenne az ideje annak, hogy merlegre tedd a kapcsolatod, mit ad neked, mit varsz meg tole, mi lesz, ha kilep a ferjed a kapcsolatotokbol. Mert most eppen azon dolgozik, megha tagadja is. Lehet, hogy soha nem is kapcsolata ezzel a novel, de a koztetek levo bizalmat addig rombolja, amig nektek mar nem lesz jovotok egyutt. Ne vard meg, amig ide jut a szituacio. Ez mar vegjatek, nem lett volna szabad ide eljutni."


Még jó, hogy tutira tudjátok, hogy mi a legjobb nektek és azt várjátok, hogy más is ugyanígy tegyen, mert ha nem, akkor jaj annak, aki más véleményen van.

Én elfogadom, hogy ti így gondoljátok, de na taszítsátok már másnak a párkapcsolatát még nagyobb slamasztikába.


"Elmondjuk a véleményünket, a kérdező azt kezd vele, amit akar."

Minden gondolatnak és kimondott szónak súlya van, de ez a legjobb duma a felelősség magunkról való lesöprésének, ha esetleg komolyabb következménye lenne a tanácsaitoknak.

2021. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
100%
Jó neked belefér de a legtöbb embernek nem. Ezen nem kell idegbetegnek lenned.
2021. ápr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:

"Minden gondolatnak és kimondott szónak súlya van, de ez a legjobb duma a felelősség magunkról való lesöprésének, ha esetleg komolyabb következménye lenne a tanácsaitoknak."


Úgy bírom az ismeretlen megítélését más embereknek.

Ha valaki olyan gyenge jellem, hogy gyakoris válaszok befolyásolják a döntését, akkor remélhetőleg tudja magáról, és nem ír ki kérdést. Onnantól kezdve, hogy kiírta, mi azt válaszolunk, amit akarunk. Nem tudom, hogy hol látsz egymás ellen fordítást abban, hogy elmondtuk, hogy mi mit tennénk, vagy hogy látjuk.

Rohadtul nem a mi "felelősségünk" lesz az, ha a kérdező ennek hatására cselekszik.

Ezt nem is értem, ennyi erővel nem lehet véleményt mondani gyakorin, nehogy egy másik emberre ez hatással legyen...

2021. ápr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
0%

"ennyi erővel nem lehet véleményt mondani gyakorin, nehogy egy másik emberre ez hatással legyen..."

És még szerencse, hogy nálunk még nem olyan érzékenyek az emberek, mint Amerikában


"Onnantól kezdve, hogy kiírta, mi azt válaszolunk, amit akarunk. "

Ez a baj. Jó lenne, ha a tanácsaitokat nem csak egy oldalról vizsgálnátok meg.


"Úgy bírom az ismeretlen megítélését más embereknek."

Nem kell ahhoz ismerned. Esetemben pl. más jobban tudja, hogy mivel mit akarok mondani és gondolni, mint saját magam :)


"Ha valaki olyan gyenge jellem, hogy gyakoris válaszok befolyásolják a döntését, akkor remélhetőleg tudja magáról, és nem ír ki kérdést."

Az itt kérdést feltevők többsége ilyen, ezért jobb lenne, ha nem kő-egyszerű, csakis egy oldalról megítélendő tanácsokkal látnátok el a kérdezőket.


"Rohadtul nem a mi "felelősségünk" lesz az, ha a kérdező ennek hatására cselekszik."

Erről beszéltem. Ezért lenne jobb inkább hallgatni, mint egy olyan tanáccsal ellátnod az illetőt, ami tényleg hasznára is válhatna.

2021. ápr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%

37, ha egyszer nem értek egyet azzal, amit a kérdező párja tesz és én, ha így járnék, komolyan elgondolkoznék a szakításon, akkor nem írhatom, hogy tulajdonképpen jó is amit csinál, hiszen legalább nem unja meg az asszonyt.

Illetve írhatom, de mire megy vele?

Lehet itt játszani, hogy az ember fejében bizonyos dolgok nem feketék és fehérek, csakhogy ez nem igaz. Az, ha más nővel szexchatel, szexvideózik, vagy egyenesen le is pippantja a nő, egyszerűen nem fér bele és kb azonos súllyal esik a latba nálam. Ez számomra fekete és fehér. Akkor miért írnék mást? Hogy a kérdező, adott esetben bizonytalan lelkét békével töltsem el, miszerint másnak is oké ez, akkor nekem is jó lesz?

Erre vannak azok az emberek, akik tényleg úgy gondolják, nem gond, amit a pasi csinál.

Erre való ez az oldal, hogy mások nézőpontjait is megismerd, melyek adott esetben szöges ellentétei egymásnak. De ehhez az kell, hogy az ember azt írja, amit gondol, nem azt, ami szerinted igazságos lenne.

2021. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:

"De ehhez az kell, hogy az ember azt írja, amit gondol, nem azt, ami szerinted igazságos lenne."

Szóval nem az igazságosság a lényeg. Értem :) A lényeg, hogy mindenki egy követ fújjon.


Pedig az élet nem fekete és fehér. Akármennyire is szeretnéd, hogy az legyen. Attól még nem lesz az.

2021. ápr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:

Hú milyen vita lett itt :(


Én köszönöm szépen mindenkinek.

Nekem is erős egyébként, de nyilván nem más véleménye alapján fogok dönteni.


Őszintén nekem az sem esett volna jól, ha csírájában elfojtja, bár azt nem tudom meg

De talán ott még jobb lett volna

2021. ápr. 7. 19:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!