Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megbocsájtható a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbocsájtható a megcsalás?

Figyelt kérdés
Csak elméleti kérdés
2021. ápr. 1. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbbször nem csak egy emberen múlik a megcsalás, a kérdés inkább az szokott lenni utána, hogy a másik fél meg tud-e bízni a megcsalóban és ahhoz vezet-e a megcsalás, hogy realizálják mindketten akarják a kapcsolatot és hajlandóak is dolgozni érte.
2021. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Meg lehet bocsátani abban az értelemben, hogy idővel már nem rágódik rajta az ember, nem akar bpsszút állni, el lehet engedni. Az viszont teljesen kizárt, hogy ezek után az illetővel maradjak. Attól még, hogy magamban lezárom és elengedem attól még ő repül az életemből, nincs szükségem arra, hogy olyan fostengerben szenvedjek amiből a legfontosabb alap hiányzik. Ennyit egyetlen szerelem se ér a bolygón.
2021. ápr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Nálam nem. El is váltam. Túlléptem rajta egy idő múlva, de ha ránézek az exre, mindig eszembe jut, hogy milyen megbízhatatlan alak.
2021. ápr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet sokszor a könnyebb útként választják a megcsalást mert úgy érzik úgyse lenne értelme megbeszélni a dolgokat így van?
2021. ápr. 1. 15:08
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem, ott bizalom már soha nem lesz, főleg nem egy hónapokig tartó románc után.
2021. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Én nem bántam meg, hogy megbocsátottam. De mindenkinek más.
2021. ápr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha egyszeri dolog volt és őszinte megbánással bevallja a csaló záros határidőn belül, aztán meg is tudjuk beszélni és megoldani a bajokat amik a megcsalásig vezettek, akkor igen.

Ha állandó szeretőt tart, akkor nem.

2021. ápr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Én speciel felnőttként az egyszeri dolgot sem tartom nagyon elfogadhatónak, max. ilyen húsz éve együtt és egy full részeg sörözésen egy idegen nővel, de ugye ez azért elég ritka, pláne, hogy idegen legyen az illető.


Én nem tudnék megbocsájtani, és elmondom, hogy főleg miért. Mert legtöbb esetben egy beteg kapcsolatban megy félre az illető. Nincs elég intimitás, szex, ölelés, sok a veszekedés, és ilyenek. Szóval egyikünk sem oldotta meg, ide jutottunk. És ha már ide jutottunk egy szerető csak rámutat, hogy ez már nem megy, és mi hagytuk ezt. És már csak hab a tortán, hogy ha egy azonos emberhez jár, ki fognak alakulni érzések.

Figyeld meg, max olyan ember süketel róla, hogy nála nem alakultak ki, aki vagy sorozatosan csal, tehát emberileg már egy pöcegödör, vagy visszakúszott a langyosba és magát hitegeti.

És aki meg megbocsájtja, hát lelke rajta


Ettől függetlenül, jó pár megcsalót ismertem, és egyik sem volt egy rossz ember. Legtöbb félrejáró házas és nincs kiút, mert nincs hova menni. És ez komolyan a nagy magyar valóság

2021. ápr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a válaszokat kedvesek vagytok.
2021. ápr. 1. 19:20
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem
2021. ápr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!