Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elhagynátok vagy vele maradnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok vagy vele maradnátok?

Figyelt kérdés

29 éves nő vagyok, van egy 3 és egy 1 éves fiam, a férjemmel 3 és fél éve vagyunk házasok.

Sokszor előfordult, hogy féltékeny volt, és agresszív is,... ezt igazságtalannak éreztem mert sosem volt alapja.

Valahogy megelégeltem az egészet, szomorú voltam ez miatt.

Egy rendezvényen voltunk ahol megismerkedtem egy nálam 15 évvel idősebb, de nagyon sármos férfival, és azóta is találkozgatok vele.

Azt mondja hagyjam ott a férjem, és legyek inkább vele, a gyerekeimért is rajong.

Valahogy lelkiismeret furdalàsom van, azért is mert megcsaltam a férjem, illetve nem tudom, hogy otthagyjam e vagy sem.


2021. jan. 27. 19:42
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
76%
Azt ne mondd el hogy van valakid!Válás után meg azt csinàlsz amit akarsz.
2021. jan. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
39%

Osztom a 13-ast.Egy kis (1éves)gyerek mellett aki félrelép,az a szememben nem nő.

Azt sem hiszem el,hogy a férjed most lett agresszív,a gyerekek születése előtt nem volt az. Gondolom tetszett a rosszfiú,de gyereket nevelni már egy normális férfi kellene.

Elítélem a férjed viselkedését,de a megcsalásra semmi sem mentség,az csak tipikus magyarárkodás.

2021. jan. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Ok, akkor jobban tudod, hogy milyen volt a férjem és milyen most, jobban tudod mint én.

Plusz én vagyok még a rossz.

Ok, rendben. Köszönöm. Szép napot

2021. jan. 28. 11:47
 34/34 anonim ***** válasza:
20%

Nézd, a felnőtté válás része az, hogy az ember lesz...arja, ki mit gondol. Ezt az életet neked kell végigcsinálnod, nem mások élik a tiédet.

Én egy időben úgy aludtam a szerelmemnél, hogy közben egy pasi lakott a házamban még fél évig, aki az élettársamnak mondta magát, gyakorlatilag lakhatás kellett neki, amit semmi más nem igazol jobban, mint hogy fél évig még ott volt és úgy kellett összecsomagolnom neki fél év után, mialatt én már régen más férfivel voltam együtt. Ne haragudj, szerinted ezt miért tűri el valaki? Mondjuk mert nincs hova mennie. Szerinted érdekelt engem, ki mit gondol, amikor életemben először végre szerelemből voltam együtt valakivel? Adtam a látszatra, mert muszáj, de igaziból lesz..artam. Olyan volt, hogy a szerelmemnél zuhanyoztam épp, egyébként 2 másik sráccal béreltek egy ingatlant közösen és átfutott az agyamon, hogy a világ szemében micsoda riban.c lettem, itt zuhanyzok egy pasikkal teli házban, őrületeseket szexelek a párommal, miközben egy pasi otthon lakik nálam és az élettársamnak hiszi magát, holott megmondtam, hogy mást szeretek és szakítani akarok. Aztán megvontam a vállam és belevetettem magam a boldogságba.:) Életem legjobb döntése volt és nem azért mert örök nagy szerelem lett belőle, hanem mert átélhettem a boldogságot legalább egy időre, gyerekem lett, családom és volt sok boldog évem. Már elromlott ez is, de megérte. Az a pasi, aki a házamért lakott nálam, vele maga volt a pokol együtt lakni. 5 percet nem voltam mellette boldog.

2021. jan. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!