Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elhagynátok vagy vele maradnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok vagy vele maradnátok?

Figyelt kérdés

29 éves nő vagyok, van egy 3 és egy 1 éves fiam, a férjemmel 3 és fél éve vagyunk házasok.

Sokszor előfordult, hogy féltékeny volt, és agresszív is,... ezt igazságtalannak éreztem mert sosem volt alapja.

Valahogy megelégeltem az egészet, szomorú voltam ez miatt.

Egy rendezvényen voltunk ahol megismerkedtem egy nálam 15 évvel idősebb, de nagyon sármos férfival, és azóta is találkozgatok vele.

Azt mondja hagyjam ott a férjem, és legyek inkább vele, a gyerekeimért is rajong.

Valahogy lelkiismeret furdalàsom van, azért is mert megcsaltam a férjem, illetve nem tudom, hogy otthagyjam e vagy sem.


2021. jan. 27. 19:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent pontosan az, hogy agresszív volt?
2021. jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Sajnos többször előfordult, hogy adott egy egy pofont
2021. jan. 27. 19:44
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább, és élj!
2021. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mégis még min gondolkozol?

Már ezért el kellett volna hagyni, de mondjuk te sem játszol tisztán...

2021. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
85%

Már ne is haragudj, de bebizonyítottad hogy van alapja. Jól ismert ki téged, mint látható.

Valamilyen szintig jól eső egy kis féltékenység, de van nagyon beteges is. Te nem részletezted.

2021. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Mielőtt ezt a férfit megismertem, soha nem csaltam meg, soha nem is jártam sehova, szinte csak otthon voltam.

Sőt az előző kapcsolataimban sem csaltam még meg soha senkit.

Aztán mindìg alaptalanul kaptam tőle, és ez nagyon dühítő és igazságtalan tud lenni.

Majd a semmiből betoppant az életembe ez az új férfi, de egyből az jutott eszembe, hogy férjem van és habár nagyon szimpatikus volt de nem mehetek bele ilyen dolgokba.

Aztán úgy voltam vele, hogy ha ő igazságtalanul bánt engem akkor dehogynem mehetek bele.

Amikor először megcsaltam iszinyat lelkiismeret furdalàsom volt. Nekem tényleg soha nem volt stílusom az ilyesmi... ez az első ilyen szituáció.

Abszolút alaptalanul vádolt mindìg. A megcsalást már a pofonok után jóval később követtem el.

2021. jan. 27. 19:52
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Ismerd meg alaposan azt a sármos férfit, mert egy élettársnak nem elég, hogy sármos!
2021. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
59%

A vége ugyanaz, hűtlen vagy. Szerintem senkit nem érdekel a körülmény. Ki lehet nyitni a szád és elválni, te a gerinctelen utat választottad, és hárítod el a felelőséget a férjedre.

Téged ír le, attól még hogy ő is leírta magát.

2021. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

A gyerekek miatt hezitàlok, hogy nekik hogy lenne jobb.

Kezdődjön a huzavona, láthatás stb.

Plusz ha ez kiderül akkor kb ki akar majd nyírni engem is és akivel megcsaltam őt is.

Nem magam miatt nem léptem még ki ebből.

2021. jan. 27. 19:58
 10/34 anonim ***** válasza:
86%
Már ne is haragudj kérdező. De ha nekem szar a házasságom, akkor nem tépelődök életképtelenül, hogy hagyjam el vagy sem, hanem lépek. És nem kufircolok összevissza, hanem tiszta lelkiismerettel elválok, és csak utána kezdek új kapcsolatba.
2021. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!