Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elhagynátok vagy vele maradnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok vagy vele maradnátok?

Figyelt kérdés

29 éves nő vagyok, van egy 3 és egy 1 éves fiam, a férjemmel 3 és fél éve vagyunk házasok.

Sokszor előfordult, hogy féltékeny volt, és agresszív is,... ezt igazságtalannak éreztem mert sosem volt alapja.

Valahogy megelégeltem az egészet, szomorú voltam ez miatt.

Egy rendezvényen voltunk ahol megismerkedtem egy nálam 15 évvel idősebb, de nagyon sármos férfival, és azóta is találkozgatok vele.

Azt mondja hagyjam ott a férjem, és legyek inkább vele, a gyerekeimért is rajong.

Valahogy lelkiismeret furdalàsom van, azért is mert megcsaltam a férjem, illetve nem tudom, hogy otthagyjam e vagy sem.


2021. jan. 27. 19:42
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

A gyerekek sosem láttak semmilyen erőszakot, előttük a férjem nem csinált semmit, ami történt azt ők nem látták.

Őket nem bántja soha.

"Csak" pofont kaptam, más nem volt.

2021. jan. 27. 22:13
 22/34 Savlekotő ***** válasza:
86%
Amúgy egy ilyen bántalmazó kapcsolatnál még egyedül lenni is jobb szerintem.
2021. jan. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 Savlekotő ***** válasza:
83%
Csak pofon.. Pofon se fér bele.. Nem h több pofon..
2021. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
86%
#20: ebben az esetben nem sok minden szól a maradás mellett. Kihasználhatod azt a lehetőséget, hogy most lenne, aki lelkileg támogatna a következő kemény hónapokban.
2021. jan. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Azért írtam, hogy "csak" pofon, mert valaki előzőleg írta, hogy biztosan több is volt pofonnál, és erre reagáltam úgy, hogy "csak" pofon.

Tudom, hogy egy pofon is sok, pont ezért jutottam odáig, hogy másnál kötöttem ki.

2021. jan. 27. 22:38
 26/34 anonim ***** válasza:
82%

Ha valóban a gyermekeket nézed, akkor lépj.

Nem minden esetben akkor sérül a gyerek ha elválnak a szülők, sokkal jobban sérül akkor, ha együtt maradnak csak a gyerekek miatt, állandó vita, veszekedés, agresszió stb, jobban sérülnek lelkileg, mintha lenne egy apa külön aki időnként látogatja őket.

Én már csak tudom, így nőttem fel.


Viszont ne lépj egyik kapcsolatból a másikba, ez sem egy jó példa.

Egyrészt azért mert hiába sármos és hiába jól kijöttök, de lakva ismerni meg a másikat, ahogy látod a saját példádból is.

Az elején még te is rózsaszín ködben voltál, gondolom ezért vállaltad a két gyereket, majd eljött az idő mire kiismerted.


A legjobb amit tehetsz, hogy költözz külön vidd a gyerekeket is, írtad meg tudsz élni a saját lábadon is.

Talán a férjed elgondolkozik, lehet hogy javulni fog, elgondolkozik.

Meg te is másképp fogod látni a dolgokat.

2021. jan. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy jobb lenne elvàlni, ez tiszta sor, nem is ez a gond.


Tegyük fel, hogy bevallok neki mindent és elválok tőle.

Éktelen haragra fog gerjedni, jobb esetben tönkre akar majd tenni engem, illetve a férfit akivel együtt vagyok, bárhogy, bármennyibe is kerül neki.... és ez még a jobb forgatókönyv, mert örülök ha majd nem akar kinyiffantani minket.

A gyerekeihez joga van, szóval rettegve kell majd odaadnom neki őket, vagy fogalmam sincs hogyan lesz ez az egész.


Ennek ellenére nincs más megoldás, el kell válnom tőle, csak sajnos kitörölni nem fogom tudni az életemből őt a gyerekek miatt.

Nagyon messzire képes elmenni, ismerem sajnos, és bosszút fog állni

2021. jan. 27. 23:20
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Meg kéne oldani, hogy a válás idején és utána egy darabig ne tudjon semmit az új partneredről. Ehhez viszont az kell, hogy a gyerekek se tudjanak róla, mert ők úgyis elkotyogják.
2021. jan. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 Savlekotő ***** válasza:
100%
Még mindig azt érzem h nem csak pofon volt itt,ha csoda h nem nyir ki téged gyerekkel együtt itt szerintem más is volt. Te eddig is csak a rettegés miatt maradtál.. Kettő ilyen emberrel nem házasodok szülök neki. Igaza van az utolsónak..
2021. jan. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Semmi okom egy ilyen oldalon név nélkül hazudni, miért tenném? Ha lett volna több is pofonnál akkor már leírtam volna... semmi okát nem látom, hogy miért ne tenném.

Amikor féltékeny volt akkor általában kérdéseket szegezett nekem, egyre jobban felidegesítette magát, adott egy vagy több pofont, kiabált, fenyegetőzött, hogy ha ez az kiderül akkor megöl. Azt, hogy megöl azt nem úgy mondta, hogy "hát én kinyírlak ha megcsalsz", szóval amolyan szófordulatként, hanem komolyan elmondta, hogy el fogja vágni a torkom stb stb.


Szóval tudom, illetve az élet más területén láttam is, hogy mire képes,és tényleg pofonnál több nem volt, mondjuk azt a pofont nem úgy kell elképzelni, hogy meglegyintette az arcom, hanem kb összecsuklott alattam a lábam és elestem.


A gyerekeit soha nem bántotta, velük nagyon jól bánik, hisz rájuk nem féltékeny, az egy másmilyen kapcsolat.


Azt hiszem így már elképzelhető, hogy mi fog következni ha bemondom a válást, márpedig bemondom.


Nem kellett volna hozzá mennem? Nos az elején nagyon kedves volt hozzám, illetve most is mindent megad, csak néha bekattan és olyan mintha más ember lenne olyankor. Mindìg bocsánatot kért ha kezet emelt rám, ajándékokkal halmozott el, aztán végül mégis megint újra meg újra eljárt a keze.

Volt, hogy sírva könyörgött, hogy bocsássak meg neki, illetve, hogy az a rémálma, hogy elhagyom és ezért lesz olyan dühös, de most már elegem van... nem akarok attól rettegni, hogy mikor lesz a következő kiborulása.

Szóval ennyi, muszáj elválnom

2021. jan. 28. 06:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!