Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elhagynátok vagy vele maradnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok vagy vele maradnátok?

Figyelt kérdés

29 éves nő vagyok, van egy 3 és egy 1 éves fiam, a férjemmel 3 és fél éve vagyunk házasok.

Sokszor előfordult, hogy féltékeny volt, és agresszív is,... ezt igazságtalannak éreztem mert sosem volt alapja.

Valahogy megelégeltem az egészet, szomorú voltam ez miatt.

Egy rendezvényen voltunk ahol megismerkedtem egy nálam 15 évvel idősebb, de nagyon sármos férfival, és azóta is találkozgatok vele.

Azt mondja hagyjam ott a férjem, és legyek inkább vele, a gyerekeimért is rajong.

Valahogy lelkiismeret furdalàsom van, azért is mert megcsaltam a férjem, illetve nem tudom, hogy otthagyjam e vagy sem.


2021. jan. 27. 19:42
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
85%

Azt hiszed a gyerekekre nincs rossz hatással egy rossz, bántalmazó, őszíntelen kapcsolat? Erre szokták azt mondani, hogy nem hülye, csak gyerek.


Mi még a kérdés?

2021. jan. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
84%

Azaz kérdező, várjál addig amíg egy szép napon a gyerekeket véresre veri + megtanítja a gyerekeknek hogy ilyen a jó kapcsolat.

Merthogy a gyerekeknek ez az érdeke.

2021. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
88%

Igazat adok az 5-ös nek. 3 és 1 éves fiad van.. Ezek mellett rendezvenyen voltál bizonyára nélkülük és a férjed nélkül ha tudtál ismerkedni, azóta is van időd talalkozgatni..

Vagyis lehet, hogy szerinted nem volt alapja a feltekenységnek de a férjed szemszögéből lehet volt. Apró gyerekek ellenére elég sok időd van amit úgy tudsz tölteni, hogy senki nem tudja hol vagy, mit csinálsz. Értem én, hogy attól még nem biztos, hogy valami rosszat csak épp nem tudni. Ahogy a férjed se tudta talán. Persze ez csak lehetőség, abból amit tudunk nem derül ki így van e.

Persze pofozkodni nem kellett volna ezt elítélem de az viszont tény, hogy csalod a férjed. Vagyis a férjed amit nem tud csak gondolt, hogy van esélye az őt igazolja.

A másik pasival pedig óvatos lennék. Minden szép tud lenni az elején. Aztán amikor már együtt kell élni, elvislni a gyerekek szeszélyeit pénzt költeni rájuk folyamatosan és ugye előbb utóbb eljön köztetek is a megszokottság akkor fog kiderulni milyen erős is az a vonzalom. Aztán vagy hopp vagy tropp.

2021. jan. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Értem.

Igazatok van.

Azt hiszem akkor elé állok és kilépek ebből végérvényesen.

2021. jan. 27. 20:11
 15/34 anonim ***** válasza:
87%

1. a gyerekeidnek ez lesz a normális példa. Ebben nőnek fel, ezt viszik majd tovább ők is. (mint ahogy szerintem a férjeddel is ugyanez történt)


2. eddig tök úgy csinálsz mint egy durcás tini. A, ha megütnek duzzogsz, szomorú leszel. B, dacból csaltad meg a férjed. C, csak a hülyeségeid után gondolkozol el a dolgaidon. Egyik sem egy érett átgondolt dolog.


3. attól hogy egy férfi sármos és ideiglenesen jópofizik a gyerekekkel, még nem lesz automatikusan kapcsolatra alkalmas... de szerintem ezen is csak akkor gondolkdsz el, ha őt választod és nem fut a szekér.


Az erőszaknak elejét lehetett volna venni. Az 50 kilós nagymamám az első férjétől 1x kapott pofont részegen, mert a mama szólt neki, hogy ne hangoskodjon este, mert felkellnek a gyerekeik. És tudod mit csinált a mamám? Fogta a vasállványos lámpát, és úgy elverte a férjét, akkor megmondta, hogy ilyen nem lesz legközelebb, mert a következő pofonnál már el is ássa!

Egyszerűen ki kellene állnod magadért és nem fortyogni! Úgy csinálsz mint egy tini, akinek a szülei parancsolnak...


Nem a pasin gondolkodnék el, hanem azon, hogyan nőhetnék fel!

2021. jan. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Orulj neki, h belépett ez az új férfi az életedbe. Sokan mindent megadnanak egy normális pasiert. Sztem menj!
2021. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Ez jó! A nagyid nagyon belevaló lehet.

Én sajnos nem vagyok ilyen bátor, illetve a férjem más tészta.

Ő nagyon csúnya dolgokra képes, hagyjuk inkább

2021. jan. 27. 20:16
 18/34 Savlekotő ***** válasza:
86%
Te félsz tőle ez igy nem házasság már pusztán börtön,mire képes,sejtem h nem csak pár pofont kaptál már ugye,a gyerek legalább látta ezeket h megtanulja a mintát? Lépjél,első pofonnál kellett volna,nem anyagiak miatt félelemből ebbe élni évekig..
2021. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
77%

Egy pillanatig se tekints az új pasira, mint alternatíva! A te életedben csak a két gyereket biztos pont. Ha csak úgy mernél most lépni, hogy ez a másik fickó felkarol, akkor nagyon könnyen két ló között a földre zuhanhatsz.

Persze, rajong a gyerekeidért, de egyáltalán találkozott már velük? Jól átgondolta, hogy mit vállal, amikor szakítást javasolja?


Nem azt mondom, hogy maradj. Fizikai bántalmazás után szerintem nem lehet. Viszont az nagyon fontos, hogy olyan irányba lépj, ahol egyedül is meglesz a biztonság. Tehát legalább legyen egy B terv, ha a pasi meggondolja magát (pl. szüleidhez költözöl)

2021. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Nem függök tőle anyagilag egyáltalán, majdnemhogy több pénzem van mint neki.

A férfival akivel negismerkedtem, nem azért mennék mert nincs más alternatíva, bármikor tudok egyedül létezni, ez nem gond.

Szimplán jól érzem vele magam, és mellettem áll ebben az egészben, ennyi.

Igen találkozott a gyerekeimmel, játszottak, a nagyobbik egész nap a nyakában ült, oda vissza imádják egymást.

2021. jan. 27. 22:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!