Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem érdekli, hogy megcsaltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdekli, hogy megcsaltam?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul éreztem magam miatta, ezért bevallottam neki. Nem is reagált szinte. Ugyanúgy mennek a dolgok. Nekem ez fura.

2021. jan. 22. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Realista. Ki az a barom, aki elhiszi, hogy őt sosem csalják meg?
2021. jan. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Szeret téged. Egy megcsalás ilyenkor nem számit.
2021. jan. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy annyira megütötte a dolog, hogy még sogalma sincs mit csináljon az információval.

Lehet, hogy már ő is megcsalt és ezzel úgy érzi egálban vagytok.

Lehet, hogy már nem szeret és emiatt nem különsebben érdekli, valami másért maradt veled együtt.

Lehet, hogy olyan szinten nincs önbecsülése, hogy egy ilyen után is képes téged szeretni és megbocsátani.

Kombinálhatunk holnap estig, de nem lenne egyszerűbb ezt tőle megkérdezni?

2021. jan. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy féreg.
2021. jan. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Annyira rossz a kapcsolat köztetek, hogy nem lepődött meg rajta, vagy nem vagytok komoly kapcsolatban részéről és nem zavarja, hogy te is másokkal vagy együtt, vagy kamukérdés.
2021. jan. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Igazból erre mit lehet reagálni?

Én szerintem megtartva a méltóságom sem reagálnék nagyon másképpen. Közölném, hogy értem.. és kerülnélek.

2021. jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Meg nem tudja elfogadni. Eltemette melyre, annyira hogy mar nem is tudja hogy ott van. Kettesben soha ne piszkald ezt. Ha nem lattal eleg psichopata kaszabolos horror filmet akkor ideje egy parat megnezd. Szerintem kb ez a forgatokonyv van kialakuloban, menekulj ahogy birsz
2021. jan. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet titokban kényelmesebb lenne neki egy nyitott kapcsolat, hogy ő is lehessen másokkal, csak gondolkozik, hogyan mondja ezt meg neked.

Ha pedig nem híve a nyitott kapcsolatnak, akkor szerintem már nem szeret vagy ő is megcsalt egyszer és így megérti a helyzetet. De vele beszéld ezt meg.

2021. jan. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Lehet ő is megcsal..
2021. jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%
1 levan pontozva de igaza van
2021. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!