Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudnám újraépíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám újraépíteni a házasságom?

Figyelt kérdés
Friss házasok vagyunk. A legjobb barátnőmtől tudtam, meg hogy mindig csal a "férjem". Vannak bizonyítékai, az egyik kollégájának dicsekedett el a drága férjem, aki elküldte a legjobb barátnőmnek, mondván talán tőle jobban fogadom és neki biztos hiszek. Nem vette észre a jeleket. Sikerült valakinek ebből az állapotból megmentenie a házasságát? 2020-ban esküdtünk. Van értelme egyáltalán megpróbálnom, ha már ilyen szinten művelte, hogy rendszeres viszonyok?
2021. jan. 16. 09:29
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Nem tudom kinek jutna eszébe ilyennek szórakozni


Nem ülök otthon egész nap, nyilván dolgozom. És az üzenetekből az jött le, hogy többnyire a nők jönnek hozzá, míg én dolgozom

2021. jan. 16. 18:06
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egyedül nem tudod újraépíteni. És felesleges is, nem fog megváltozni, csak óvatosabb lesz. Úgyhogy vagy elfogadod hogy mást is dug, vagy, keresel olyan p@rt aki nem aláz.
2021. jan. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudsz napközben, váratlanul haza menni?
2021. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Nem olyan helyen dolgozom. De ha haza is tudnék, ha akkor épp nem találnék ott senkit, az nem jelenti, hogy nincs is.
2021. jan. 16. 20:09
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Telefonja?
2021. jan. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező mért nem tolod elé amiket küldtek neked???
2021. jan. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Én ezen nem próbálnék építeni semmit újra. Van az a szint, ami már nem tolerálható, és ez pont az.
2021. jan. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Ujjlenyomat leolvasós a teló. Ezen nem is vagyok kiakadva, az enyém is, nem azért mert titkolni valóm van, hanem biztonsági okokból, pl. ha ellopják a telefonom (volt már ilyen). Szóval ott nem tudok kideríteni semmit.


Igen, egész hétvégén ezen gondolkodtam, hogy talán jobb lenne elé tenni. Csak annyi kérdést és választ olvastam itt, hogy ha igaz, akkor is tagadni szokták. A bizonyítékok viszont sajnos elég egyértelműnek tűnnek. Nem gondolom, hogy bárkinek is érdeke lenne szórakozni.


Utolsó, miért gondolod ennyire határozottan ezt?

2021. jan. 17. 17:55
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez kuka!Minél előbb annál jobb!
2021. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Miért gondolod így?
2021. jan. 17. 21:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!