Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha ilyen érzést kelt bennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen érzést kelt bennem, akkor is megéri újraépíteni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

A volt élettársammal szétköltöztünk, mert már nem volt jó a kapcsoaltunk. Én voltam az elhagyott fél, könyörögtem...aztán hagytam a fenébe.

Aztán egyszer arra jutott, hogy ő szeretne velem lenni, nem akar játszmázni és családot szeretne inkább. Én is családot szeretnék, természetesen.

Viszont... engem mindig a lányok érdekeltek jobban. A férfiakban leginkább csak a normáknak megfelelő család idilli képét látom.


Tegnap voltuk együtt kirándulni. Láttunk két lányt, akik egy kisfiúval és egy babakocsival mentek a város felé, mint ahogy mi is.

És... nem ellenszenvet vagy hasonló ellenérzést keltettek bennem, hanem... én is erre vágyom, úgy érzem. Ilyenre. Egy lányra...


Viszont ugye nálunk adott a két gyerek, itt vagyunk mi is, itt az idilli család képe...

Lehet vajon így élni? Megéri újraépíteni ezt a kapcsolatot? El tudom nyomni magamban ezt az egészet? A család megéri?


2020. máj. 4. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon katyvasz ez a leírás.
2020. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Belemenni valamibe, ami mar az, elejen egy hazugsag, egy remeny kergetese, es mindezt gyerekek eletevel sulyosbitva mar bun volna.
2020. máj. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én lány vagyok. A volt élettrásam férfi.

Nekem van két gyermekem.


Az élettársam elköltözött még év elején, mert a kapcsolatunk megromlott, nem volt már jó. Mivel ő döntött így, ezért én egy darabig meg akartam győzni, hogy jöjjön haza, de feladtam.

Aztán egyszercsak meggondolta magát. Azt mondta, hogy velem szeretni lenni, nem akar többé játszmázni.

Ezt átgondolva, közös nevezőre jutva úgy döntöttünk, hogy újraépítjük a kapcsolatunkat, egy család szeretnénk lenni.

Viszont én a férfiakban csak annyit látok, hogy az idilli, normáknak megfelelő család kulcsai. Ez az elfogadott.

Engem a lányok vonzanak.

Tegnap, ahogy jöttünk haza, akkor láttunk két lányt, akik egy pár voltak... elszomorít, mert én is lennék inkább egy lánnyal, de én igazi családot szeretnék... nem pedig azt, hogy ne adhassak egy puszit, ne foghassam meg a szerelmem kezét.



A kérdéseim meg adottak. Az biztos nem katyvasz.

2020. máj. 4. 19:12
 4/4 anonim ***** válasza:
mi lett?
2021. aug. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!