Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » El dobta a 3 éves kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El dobta a 3 éves kapcsolatunkat ezért normális?

Figyelt kérdés
Nagyon jól el voltunk míg nem jött a nyár és nem ment el dolgozni a barátnőm,ugye ez csak nyári munka volt de a nyári munkából más lett annyira meg szerette hogy szinte velem már nem is törődött és csak dolgozott és dolgozott,amit tűrtem és tűrtem aztán szakított velem de nem mondta el a konkrét okát de tudom hogy a munka miatt mert nem lenne rám így ideje meg semmi meg van 1 éve a suliból és így is el jár dolgozni szerintem ez így nem normális alig alszik szinte és azt mert a fejemhez vágni hogy sajnálja hát én ezzel sokra megyek el megy nyáron dolgozni aztán el hanyagolta az egész kapcsolatot én meg szenvedek mint egy hülye kutya .
2017. szept. 30. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira akkor megsem voltatok el jol, ha a munkat valasztotta helyetted :)
2017. szept. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Semmi gond nem volt míg nem ment el dolgozni .

Unokatesójáék meg vették a helyet aztán tisztára más lett .

2017. szept. 30. 23:31
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Gondolom a munkahelyén talált magának egy másik pasit, azért ilyen lelkes...
2017. szept. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nincs neki senki mert tudom .
2017. szept. 30. 23:35
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
az kizárt dolog mert nem tudom
2017. okt. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg nem ezért. A tini "kapcsolatok" nem holtodiglan szólnak. Ilyen fiatalon 3 év még piszkosul sok idő, közben rengeteget változik az ember. Számára elmúlt, ez pedig csak egy jó indok volt, hogy végre véget vessen a dolognak. Te is lépj tovább.
2017. okt. 1. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ha szeret de ha nem szerelmes beléd akkor az .Nyilvàn neked ez nem normàlis mert te még szereted őt .Fogadd el ő màr tovàbb lépett .
2017. okt. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!