Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet magunkat újraépít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet magunkat újraépíteni egy megcsalás után?

Figyelt kérdés
2018. szept. 21. 22:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

rengeteg munkával.

másik kérdés, hogy van e értelme...

2018. szept. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nincs értelme magamat összeszedni?

Én is így érzem, de mégcsak 23 vagyok...

Így kell élnem ezután?

Értéktelennek érzem magam. Semmirevalónak. Az a kicsi önbizalmam is elillant.

2018. szept. 21. 23:07
 3/15 anonim ***** válasza:

Én is 23 voltam amikor megcsaltak. Régi rossz emlékek. Nekem még élőben is el kellett szenvednem...fuuuh



Első:minden kapcsolatot megszakítani az exel:tiltani facen instám stb. Telefont nem felvenni legyen büszkeseged


Második:közegváltás. Válts munkahelyet /várost menj valamerre.


Harmadik:lassan alakíts ki egy kört magad körül. Ne akard görcsösen nem fog menni. Menj edzeni ott lehet ismerkedni persze nem párkapcsolati jelleggel

Fontos hogy törött szívvel ne akarj csajozni/pasizni (nem tudom milyen nemű vagy) mert az rossz tanácsadó. Barátokat társaságot keress


Negyedik: az idő a kulcsszó. Ha nem esel vissza (nehogy nézd a képeit stb) idővel túlleszel rajta de ez egyénfüggő hogy mennyi. Nekem jó 2 év volt...


Ha kérdésed van akkor priv@tban írhatsz


Elvis voltam

2018. szept. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Lány vagyok. Az eset pünkösdkor volt, együtt élünk.

A nő a szomszés házban lakik (tehát ő pl. A 10-ben, mi meg a 10/a lépcsőházban), így latom minden nap. Szörnyű.

A kapcsolatunk is kárát látja, mert hiába igyekszünk, ez bennem mindent felülír. Meglátom és elfog, hogy vajon miben jobb? Olyan szép? Okos? Jó a humora? Miért kellett? Miért??? Nem értem. És csak sírni tudnék.

2018. szept. 21. 23:18
 5/15 anonim ***** válasza:
Fogadd meg amit írtam! A kezdési időpont pedig MOST
2018. szept. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egy kérés a klasszikus női gyors p@rkeresést hanyagold ne termelj még több csalódott pasit mert túl sokan vagyink sajnoa
2018. szept. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit félreérthető a kérdés, "magunkat" alatt te magad, vagy a párkapcsolatot érted?


Engem megcsaltak, megbocsájtottam, próbáltam újra felépíteni a bizalmat. Nem sikerült, mert nem éreztem, hogy az exem igazán odateszi magát.


Szintén együtt éltünk. Pár hónappal a megbocsájtás után egyik este odamentem hozzá, és megmondtam neki, hogy ne haragudjon, de nem tudom a bizalmat újra felépíteni.


Nem hiszek a megcsalás utáni újrakezdésben.


34f

2018. szept. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Önmagamat szeretném. Kettőnkön nem csak nekem kell dolgoznom.
2018. szept. 21. 23:55
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A hármassal értek egyet. Hagyd ott a fenébe, kezdj új életet. Én megpróbáltam menteni a kapcsolatom, de lelkileg belerokkantam.
2018. szept. 22. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#7 vagyok:


Ha önmagadat szeretnéd fejleszteni, akkor lépj ki ebből a helyzetből. Hiszen bevallottad, hogy folyamatosan vívódsz, ráadásul ott van a vetélytárs a közelben. Fiatal vagy még, milliónyi lehetőséged van. A mások által tanácsolt új város, új munkahely dolgot kicsit erősnek tartom, de egy új lakhatási lehetőséget mindenképpen javaslok.


Miután engem megcsaltak, egy évig próbáltam menteni a kapcsolatunkat. Természetesen a másik fél is dolgozott rajta, és a próbálkozását becsülöm, de a végén az eredmény ugyanaz lett. Miután elmondtam neki, hogy én nem tudom felépíteni a bizalmat újra, kérte, hogy még próbálkozzunk kicsit. A kicsi próbálkozással eltelt újabb 1-2 hónap alatt újra megcsalt, ugyanazzal a férfival.


Az első megcsaláskor szuper könnyen ki tudtam volna lépni a kapcsolatból, ráadásul egy évvel fiatalabban (33 voltam akkor). A második megcsalás után rottyon vagyok, mert nem értem, hogy a sok küzdelem ellenére miért érdemeltem ennyi hazugságot.


Kell ez neked? Nem hiszem.

2018. szept. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!