Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy alakult a megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakult a megcsalás?

Figyelt kérdés
Miért csaltad és mi volt utána? Házasok, gyerekesek válaszait. Írd oda ffi v nő vagy hány éve házas..
2018. szept. 19. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Én a kislányom apját csaltam meg. Hogy miért? Az örökös féltékenység! Állandóan azzal vádolt ha elindultam dolgozni vagy haza értem hogy biztos meg csalom! Kérdeztem tőle hogy kivel és mikor? És ha ezt ennyire biztosra tudja miért van velem? Nem tudott magyarázatot adni! Mindig mondtam neki hogy ha megcsalom, akkor miért kezdeményezek szexet? Miért tervezem folyamatosan a további életünket? Erre sem tudodd mit mondani. Csak hajtotta és mindig munka indulás elött kötött belém. Azt is mondtam hogy akkor nem dolgozom ha így abba marad ez a rágalmazás! Az sem volt jó mert ő nem tart el! Ezt mondta! Sosem sminkeltem magam a munkába nem öltöztem kihívóan, nem változtam meg! A kislányért és érte dolgoztam! Már beteges szinten nyomta rengeteget sírtam mert tényleg nem csaltam meg. Állandóan azzal csesztetett hogy szülés után meghíztam es hogy gusztustalan vagyok! Pedig annyira nem volt vészes! Erre is azt mondtam hogy akkor úgysem kellek senkinek, miért csinálja? Az önbecsülésem is a béka segge alatt volt. 30 évesen melette úgy néztem ki mint a 45. Na de aztán besokaltam. Tudtam hogy nem lesz hosszú életű a dolog. Egyik ismerős a facen rám írt... Én bele mentem és egy alkalom volt. Vegre nőnek éreztem magam és elkezdtem szervezni az elköltözést. Szüleim nincsenek tehát mindent saját magnak kellett megteremteni.. Pár hónap után eltudtam hagyni!! Életem legjobb döntése volt! Szegény 3 éves volt akkor a kislányom és szedegedte az aprót az új házra. Ő is elakart költözni onnan!! Hozzá teszem. Sem fát nem vett télére úgy gyüjtögettem az erdőbe hogy valamivel fűtsünk. A kislányomat asztma szerű köhögéssel nem egyszer ügyeletre vittem a penész miatt. Sorolhatnám!! De már jó életünk van
2018. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
1: Tipikus mai nő... Még te vagy felháborodva, és az exed vádolod a saját gyenge jellemed miatt.
2018. szept. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Nagyokos soha jobb pasit neked!! Ketteske
2018. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
1-es jól tetted!
2018. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1-es hallod.... A párodnak igaza volt. Féltékeny volt és te ahelyett hogy megnyugtattad volna, bizonyitottad volna hogy feleslegesen, még adtál neki okot is. Hallod.... húzd le magad.
2018. szept. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!