Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet magunkat újraépít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet magunkat újraépíteni egy megcsalás után?

Figyelt kérdés
2018. szept. 21. 22:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Igen, én is ettől félek. Mi lesz, ha megint megteszi?

Mi lesz velünk? Velem? Úgy érzem, hogy egy senki vagyok. Még mindig.

Ilyenkor együttlenni sincs kedvem, mert kevésnek, rossznak érzem magam. Mintha csak beérné velem, mert ez kényelmesebb,mint ezzel a nőcskével elkezdeni.

2018. szept. 22. 10:10
 12/15 anonim ***** válasza:
Most ne nézzetek h*lyének! Mit jelent az hogy egy megcsalás után újraépíteni magunkat? A képlet nálam egyszerű. Tudom ki vagyok, bátran nézek a tükörbe, tudom hol a helyem a világba. Ha ez nem kell, akkor hajrá, nyitva van az ajtó. Ha megcsal, az is egy indikátor, mehet ahhoz, aki többet jelent neki. Ezért miért kell "lerombolódni"? Önsajnálat? Mert hogy a másikat nem sajnálod az biztos. Ő sem sajnált téged.
2018. szept. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy ez is benne van,kérdező..

Nehéz meló,én tudom, 8 éve volt már,és több év kellett,mire úgyahogy helyretettem magam..

2018. szept. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk egyformák... Nekem lerombolta a világomat, a lelkemet, a hitemet, a bizalmamat és a maradék önbizalmamat is.


Nem tudom megérteni azóta sem, hogy miért kellett.

2018. szept. 22. 13:11
 15/15 anonim ***** válasza:

#7 újra: Ugyanezt éreztem, minden téren, amit leírtál. Egy év alatt nem tudtam változtatni az érzéseimen, majd biztatás helyett kaptam még egy arconcsapást.


Én nem javaslom, hogy próbáld megjavítani a kapcsolatodat, de ha mégis szeretnéd, a következőt javaslom: Folyamatos kommunikáció a pároddal, és az életetek felülvizsgálata.


Tegyél fel kérdéseket neki, illetve magadnak, magadban is.


Mi volt az alapja a megcsalásnak?

Mi játszódott le benne, mikor megtörtént?

Mi játszódott le benned, mikor kiderült, hogy megtörtént?

Miért bánta meg? Megbánta őszintén?

Van közös utatok még? Mi a közös utatok? Mik a céljaitok?

Ő hogyan tesz azért, hogy gyógyuljanak a sebek?

Te hogyan teszel azért, hogy gyógyuljanak a sebek?


Írok egy saját példát. Én, férfiként, miután kiderült a megcsalás, megvilágosodtam, hogy miben hanyagoltam el az exem. Első feladatom volt, hogy ezekben fejlődjek.

Minden nap kapott rózsát, kedves szavakat, megértést, odafigyelést.

Ami a közös jövőnkből hiányzott, elkezdtem építeni (pl. lakásvásárlás, nyaralás, tervezés, stb).


Tegyük fel, hogy a a barátod a megcsalás előtt hazament munka után, nem foglalkozott már veled, és leült tévét nézni. Most is ezt teszi? Több lett ő azóta egy nő számára (neked), mióta bocsánatot kért, vagy ugyanott tart a saját és a közös életetekben?


Sok sikert!

2018. szept. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!