Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudnám újraépíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám újraépíteni a házasságom?

Figyelt kérdés
Friss házasok vagyunk. A legjobb barátnőmtől tudtam, meg hogy mindig csal a "férjem". Vannak bizonyítékai, az egyik kollégájának dicsekedett el a drága férjem, aki elküldte a legjobb barátnőmnek, mondván talán tőle jobban fogadom és neki biztos hiszek. Nem vette észre a jeleket. Sikerült valakinek ebből az állapotból megmentenie a házasságát? 2020-ban esküdtünk. Van értelme egyáltalán megpróbálnom, ha már ilyen szinten művelte, hogy rendszeres viszonyok?
2021. jan. 16. 09:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bocsátanám meg. De ezt neked kell eldöntened,hogy túl tudsz-e lépni és megéri-e egyáltalán.
2021. jan. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Először tudd meg biztosan tényleg megcsal-e. Számomra furcsa,hogy akit beavat továbbadja,majd még tovább. Ha valóban így van ülj le Vele,mondd el,hogy tudomásodra jutott ez a tény,és nem látod értelmét a folytatásnak. Én ugyanis lezárnám. Ha már most ezt teszi erre a továbbiakban is számíthatsz,és családot alapítani ilyen emberrel nem lehet.
2021. jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Hat a rossz hir az, hogy az ilyen ember nem valtozik. Ugyanugy csinalni fogja. Ami meg ennel is megalazobb, hogy nem is banja egyaltalan, meg buszke is ra. Raadasul gondolom nincs egy eve, hogy hazasok vagytok. Figyelj, ezt csak abban az esetben bocsasd meg neki, ha egyutt tudsz elni ezzel, mert nem fog leallni. Harom lehetoseged van: nyitott hazassagban eltek tovabb, vagy szemet hunysz felette es hagyod magad szarra alazni, ugy teszel mintha nem csalna szanaszet, vagy buszken felallsz es igenis emelt fovel tovabblepsz, elvalsz es keresel egy olyan ferfit a kesobbiekben, aki valoban ferfi. Mert egy igazi, izig-verig ferfi ilyet nem csinal.
2021. jan. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Elsőnek nekem is fura volt. De az illető elküldött mindent, azt is hogy elmondta neki, ő ebben nem tudja támogatni és ha a férjem nem vall színt megteszi ő, mire a férjem hencegve írta, hogy úgyis neki fogok hinni és hogy nem válnék el tőle, meg könnyen át tud vágni, eddig se vettem észre, stb.

Az meg hogy nem első kézből tőle tudtam meg, elvileg tényleg azért, hogy aki közel áll hozzám talán tőle jobban fogadom, már ha lehet ezt jól fogadni.

2021. jan. 16. 09:59
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
És te ezek után újjá akarod építeni a házasságod? Egyedül vagy hogyan? Mert a férjednek eszébe sincs, és tulajdonképpen ő rombolja folyamatosan. A rendbehozáshoz ketten kellenek, és őszinteség, bizalom, szeretet, tisztelet. A férjed se nem szeret, se nem tisztel. A hazugság megmérgez mindent. Ha vele maradsz, évekig csak az ideget fogod nyelni, hogy vajon mikor teszi meg újra. Döntsd legjobb belátásod szerint.
2021. jan. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Én szimplán odatolnám ezeket a bizonyítékokat kinyomtatva az orra elé és megnézném a reakcióját
2021. jan. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Házasság előtt nem vettél észre rajta semmit?

Mostanában lehet neki alkalma, hogy pásztorórákat töltsön valakivel, amikor már odahaza kellene neki lennie?

2021. jan. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%

Nalam itt nem is a megcsalas a legdurvabb, hanem az ezzel valo eldicsekves. Ha ez valodi sztori, akkor ez mutatja, mennyire tart teged.

Megcsalasnak ezer formaja van, es bizonyos verziot meg el tudnek nezni. De itt sokkal nagyobb a gond.

2021. jan. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Milyen bizonyos verziókat tudnál elnézni?


A hazaéréssel nincs gond, ugyanis a vírus miatt a munkahelye kiépítette az otthoni munkavégzés lehetőségét is, így legtöbbször itthonról dolgozik..

2021. jan. 16. 16:15
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha otthonról dolgozik - elmegy otthonról, milyen céllal, valóban van oka a távozásra, mennyi ideig marad távol? Ilyen dolgokból következtethetsz arra, hogy van-e alkalma megcsalni Téged.

És ha rosszakaróid adták Neked a híreket...?

Ha valóság a megcsalás, akkor azonnal add be a válókeresetet.

2021. jan. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!