Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok, a feleségem 27 éves. Nagyon szép, csinos.

Nemrég a szomszédba költözött egy fiatal pasas, és azóta észre vettem, hogy a feleségem állandóan átjárkál, ha nem vagyok otthon.

De mindig letagadja, ill. azt mondja, hogy csak kölcsönkért cukrot, sót, ilyeneket.

Most a feleségem 2 hónapos terhes, de velem már 3 hónapja le sem feküdt. Amikor ezt felhoztam, hatalmas hisztit csapott és azóta nem szól hozzám. Ő váltig állítja, hogy lefeküdtünk, de én tudom, hogy nem. Mit tegyek?


2020. dec. 29. 15:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, a feleségemtől csak erre tellett.
2020. dec. 29. 16:05
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Megcsalt. Vállj el.
2020. dec. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert nem feküdtünk le. Pontosan emlékszem, mikor volt az utolsó, de ő megpróbál hülyének nézni.
2020. dec. 29. 16:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kér kölcsön sót ,cukrot ?Otthon nincs?Miért nincs köztetek szex hónapok óta ?Fiatalok vagytok gyerek nélkül voltatok szval előbb utóbb mit vártál ?
2020. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szexeltetek és terhes? Biztos megszállta a Szentlélek. Szerinted mi lehet? Mese mese mátka...
2020. dec. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem rajtam múlik h nincs szex, ő utasít el mindig.
2020. dec. 30. 04:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!