Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Más lányokkal is lehetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányokkal is lehetett kapcsolata a fogorvos páromnak? Költözzek hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 1-2 hónapja kiírtam egy kérdést, melyben ti adtatok tanácsot, hogy a pár évvel ezelőtti fogorvosommal kezdjek e kapcsolatot, illetve mit és hogyan lenne érdemes. Mivel 9 évvel idősebb tőlem, így nagyon vonakodva léptem be ebbe a kapcsolatba, sokat találkoztunk, beszélhettünk, végül kialakult köztünk minden. Szerencsére jól alakul a kapcsolatunk, teljes a harmónia. Viszont zavar az, hogy sohasem beszél a volt barátnőiről, ha kérdezem akkor sem. Egyszer, amikor a volt jegyeséről kérdeztem elmesélte, de mást nem. Ez az eset több mint 4 éve volt, így gondolom ez a 4 év “nem telt üresen”(ha értitek😂). A ti véleményetek szerint a páciensei közül több lánnyal is lehetett kapcsolata? Megkért, hogy költözzek hozzá, viszont kicsit aggódom, hisz 1 hónapja vagyunk együtt. Ti a párotokhoz költöznétek 1 hónap után? Úgy gondolom, hogy egy olyan férfi mint ő, ráadásul egy fogorvos mellett semmi bántódásom nem eshet, viszont nem tudom ezt az érzést megfogalmazni, bàrmennyi időt eltöltök vele teljes szívemből imádom szeretem, de ezt egy kicsit korainak gondolom még. Sőt nem kicsit.. Ő a legelső kapcsolatom így fogalmam sincs ilyen helyzetben ezt hogyan mondjam el, hogy ne érezze, hogy esetleg félek tőle, vagy nem szeretem.

23 éves vagyok, de a kapcsolati témákban semmi de semmi tapasztalatom nincs. Nagyon vigyáztam mindig is magamra, sokan próbáltak “bevágódni” nálam, de a megfelelő partnert úgy gondolom most sikerült megtalálnom. Kívűl- belül tökéletes.

A szüleim örömmel fogadják, hisz ők is orvosok és úgy teljesen megvannak vele elégedve, azon kívül, hogy kicsit idősebb nálam.


2020. dec. 28. 02:58
1 2 3 4 5 6
 51/58 A kérdező kommentje:
Amennyit összetudott számolni 19. Rajtam kívűl, természetesen. Úgyhogy velem együtt 20. Viszont szerintem egy pár csajszit biztos kihagyott, lehet üti a 30-at, de még a 40-en sem csodálkoznék ezek után..😏
2021. jan. 14. 23:54
 52/58 anonim ***** válasza:
és ezek mind páciensek?
2021. jan. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
0%

A kis macsó doktorúr nem játszik...csak a lányok érzéseivel. Azert ovatosan bánj vele. Én nekem realisnak tunik a szám, egy gazdag doktorról beszélünk aki gondolom nem rossz kívülről sem.. a kis fiatal csajok buknak erre. Pénz, idosebb ferfi, okos is,meno autok van mit felmutatni minden..bárkit megszédítene



Légy résen ennyi “barinő” után. Egy Aids teszt sem ártana. Nem ismerem és azt sem tudom kik vagytok, de hidd el ha 19en voltak annak fele prostituált lehetett ha többen akkor meg vegkepp..

2021. jan. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 A kérdező kommentje:
Ebből 4 “ex-páciens”, vagy, hogy mondjam. A többi pedig csak szedett-vetett innen-onnan. Internetről, barátokon keresztül.
2021. jan. 15. 00:06
 55/58 A kérdező kommentje:
Ezt így konkrétan nem fejtette ki, hogy fizetett volna bárkinek és, hogy prostituáltakhoz járt volna. Egyébként én is fiatal vagyok hozzá, mégsem azért vagyok vele, mert pénze és luxus autói vannak, és nem is azért mert orvos. Csak egyszerűen szeretem.
2021. jan. 15. 00:09
 56/58 anonim ***** válasza:
Azt hittem, nagyobb lesz ez a szám. Hát, nekem azért kellemetlen lenne így a barátnő előtt leülni és elkezdeni számolgatni a strigulákat...
2021. jan. 15. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
Harmincas férfinál 20 partner szerintem nem olyan sok. Ha ez az egész életére vonatkozik.
2021. jan. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 A kérdező kommentje:
Nekem kicsit azért soknak tűnik. Persze, oké mindenki máshogy áll ehhez a témához, de például az ismerőseim/barátaim körében is max 7-8 volt a legtöbb. Lehet hogy ezért is tűnik kicsit soknak számomra.
2021. jan. 15. 19:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!