Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Más lányokkal is lehetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányokkal is lehetett kapcsolata a fogorvos páromnak? Költözzek hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 1-2 hónapja kiírtam egy kérdést, melyben ti adtatok tanácsot, hogy a pár évvel ezelőtti fogorvosommal kezdjek e kapcsolatot, illetve mit és hogyan lenne érdemes. Mivel 9 évvel idősebb tőlem, így nagyon vonakodva léptem be ebbe a kapcsolatba, sokat találkoztunk, beszélhettünk, végül kialakult köztünk minden. Szerencsére jól alakul a kapcsolatunk, teljes a harmónia. Viszont zavar az, hogy sohasem beszél a volt barátnőiről, ha kérdezem akkor sem. Egyszer, amikor a volt jegyeséről kérdeztem elmesélte, de mást nem. Ez az eset több mint 4 éve volt, így gondolom ez a 4 év “nem telt üresen”(ha értitek😂). A ti véleményetek szerint a páciensei közül több lánnyal is lehetett kapcsolata? Megkért, hogy költözzek hozzá, viszont kicsit aggódom, hisz 1 hónapja vagyunk együtt. Ti a párotokhoz költöznétek 1 hónap után? Úgy gondolom, hogy egy olyan férfi mint ő, ráadásul egy fogorvos mellett semmi bántódásom nem eshet, viszont nem tudom ezt az érzést megfogalmazni, bàrmennyi időt eltöltök vele teljes szívemből imádom szeretem, de ezt egy kicsit korainak gondolom még. Sőt nem kicsit.. Ő a legelső kapcsolatom így fogalmam sincs ilyen helyzetben ezt hogyan mondjam el, hogy ne érezze, hogy esetleg félek tőle, vagy nem szeretem.

23 éves vagyok, de a kapcsolati témákban semmi de semmi tapasztalatom nincs. Nagyon vigyáztam mindig is magamra, sokan próbáltak “bevágódni” nálam, de a megfelelő partnert úgy gondolom most sikerült megtalálnom. Kívűl- belül tökéletes.

A szüleim örömmel fogadják, hisz ők is orvosok és úgy teljesen megvannak vele elégedve, azon kívül, hogy kicsit idősebb nálam.


2020. dec. 28. 02:58
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
79%
A 9-essel értek egyet. Remélem talál magának egy értelmes nőt, akinek nem az a hétvégi programja, hogy a pasijával lecsekkolják instán hogy az elmúlt 4 évben kivel milyen pózban csinálták.
2020. dec. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy gyerek vagyok hozzá, de mégis engem választott. Nem egy magához való 30 éves nőt. Nyilván ennek is megvan az oka, és annak is, hogy magához szeretne költöztetni.
2020. dec. 28. 11:07
 13/58 anonim ***** válasza:
100%
AKkor költözöl hozzá, ha az elmúlt négy évben nem feküdt le senkivel?:D
2020. dec. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 A kérdező kommentje:
Igazából csak érdekelt volna, hogy ti szerintetek más pácienseivel is lehetett e valami? Nyilván oké megértem, ha ő nem szeretne erről beszélni, de akkor tőlem miért kérdezte már meg többször, hogy voltak e előtte kapcsolataim, kivel,mivel, hogy, meddig..
2020. dec. 28. 11:12
 15/58 anonim ***** válasza:
100%

Megsugom: nem (csak) paciensek voltak.


De bizonyara voltak azok is kozottuk.


De mit szamit ez? Vagy ha te kellettel neki, akkor meg ki tudja milyen no is?

2020. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
23%

O szellemileg-lelkileg a te szinteden van.


Nem, nem te vagy erett hozza.


O eretlen.

2020. dec. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 évesen az első kapcsolatomnál csináltam ezt. Kikérdeztem a pasimat, hogy kikkel feküdt le (mert azt mondta elég rendesen kiélte magát, ő akkor volt 23), aztán állandóan a képeiket nézegettem, és azon kattogtam, hogy sokkal szebbek nálam, én nem vagyok elég jó etc. Vége is lett (mondjuk nem csak emiatt, de ez is nagyban hozzájárult).


NE CSINÁLD!

2020. dec. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 A kérdező kommentje:
Nyilván nem fogom faggatni, csak én úgy gondolom, hogy ez természetes dolog megbeszélni.
2020. dec. 28. 13:38
 19/58 anonim ***** válasza:
100%

Semmi természetes nincs benne.


Áruld már el tényleg, hogy miért jó neked, ha tudod, hogy megdugta a nagymellű Hadákovics Jucit, akinek kifehérítette a fogát?

2020. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem természetes.


De úgysem fogod kibírni.

2020. dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!