Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Más lányokkal is lehetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányokkal is lehetett kapcsolata a fogorvos páromnak? Költözzek hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 1-2 hónapja kiírtam egy kérdést, melyben ti adtatok tanácsot, hogy a pár évvel ezelőtti fogorvosommal kezdjek e kapcsolatot, illetve mit és hogyan lenne érdemes. Mivel 9 évvel idősebb tőlem, így nagyon vonakodva léptem be ebbe a kapcsolatba, sokat találkoztunk, beszélhettünk, végül kialakult köztünk minden. Szerencsére jól alakul a kapcsolatunk, teljes a harmónia. Viszont zavar az, hogy sohasem beszél a volt barátnőiről, ha kérdezem akkor sem. Egyszer, amikor a volt jegyeséről kérdeztem elmesélte, de mást nem. Ez az eset több mint 4 éve volt, így gondolom ez a 4 év “nem telt üresen”(ha értitek😂). A ti véleményetek szerint a páciensei közül több lánnyal is lehetett kapcsolata? Megkért, hogy költözzek hozzá, viszont kicsit aggódom, hisz 1 hónapja vagyunk együtt. Ti a párotokhoz költöznétek 1 hónap után? Úgy gondolom, hogy egy olyan férfi mint ő, ráadásul egy fogorvos mellett semmi bántódásom nem eshet, viszont nem tudom ezt az érzést megfogalmazni, bàrmennyi időt eltöltök vele teljes szívemből imádom szeretem, de ezt egy kicsit korainak gondolom még. Sőt nem kicsit.. Ő a legelső kapcsolatom így fogalmam sincs ilyen helyzetben ezt hogyan mondjam el, hogy ne érezze, hogy esetleg félek tőle, vagy nem szeretem.

23 éves vagyok, de a kapcsolati témákban semmi de semmi tapasztalatom nincs. Nagyon vigyáztam mindig is magamra, sokan próbáltak “bevágódni” nálam, de a megfelelő partnert úgy gondolom most sikerült megtalálnom. Kívűl- belül tökéletes.

A szüleim örömmel fogadják, hisz ők is orvosok és úgy teljesen megvannak vele elégedve, azon kívül, hogy kicsit idősebb nálam.


2020. dec. 28. 02:58
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
100%

"Egyenlore nagyon jol megvagyunk es ez a lenyeg."

Na, igy kell hozzaallni, ez vegre okos gondolat. Ha lesz jovo es hosszu folytatas, akkor ezt szem elott tartva lehet. ( Gonosz 21-es vagyok.)

2020. dec. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 A kérdező kommentje:
Ezt abszolút nem volt gonoszság, csak elmondtad a véleményed.
2020. dec. 28. 16:27
 33/58 anonim ***** válasza:
84%

"jó az elején megtudni mindent egymásról"


Meg mindig itt tartasz? Nem, nem jo. Kesobb sem jo, vannak ugynevezett maganugyek.


En sem olom a ferjem, hany noje volt elottem. Valoszinuleg sok.

2020. dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:
Erre viszont azt mondom, hogy ki milyen szemszögből látja.
2020. dec. 28. 17:16
 35/58 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem komoly kapcsolatban helyes megbeszélni az előző kapcsolatokat, legalább alap szinten.

Én is kérdeztem az elején a páromat hány nővel feküdt le előttem. Mondott egy kb számot, elég nagyot. Meglepődtem, de ez van, azóta sem téma köztünk, de én szeretem imserni is akivel együtt vagyok. Mit kell titkolózni? Akkor nem akkora a bizalom, hogy összeköltözés kéne.

Egy hónap után ha jó a kapcsolat én simán hozzá költöznék, persze nem égetnék le minden hidat magam mögött.

2020. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 A kérdező kommentje:

Na ígyvan, ez itt a lényeg. Én sem konkrétan a nevükre voltam kíváncsi, hogy utána lecsekkoljam őket, hogy pontosan kik ők, csak szimplán egy számot vártam volna. Persze itt elég sokan leszúrtak ezért, de úgy gondolom, hogy ez egy teljesen természetes dolog.

A költözésről beszéltem ma vele és azt mondta, hogy ő teljesen megérti de azért örülne ha hamarosan bekövetkezne.

2020. dec. 28. 22:57
 37/58 anonim ***** válasza:
72%
23 évesen igazán megértheted, ha egy férfi irányítani akar. A doktor úr ha jól számoltam 30 felett van màr. Kialakult minden igénye... az ő szabályai szerint kell játszani. Ezt vagy elfogadod vagy sem. Nem gondolom, h bármiféle félnivalód lenne. Bizalmi alapon költözz hozzà, bízz benne, szeresd, és fogadd el ha ráakar vezetni valamire. Meg kell értsd, h ő nem a szobatársat keresi benned, hanem az asszonyt akiről gondoskodhat, védhet, aki majd egyszer gyermeket szül neki. Ezt az összeköltözést SAJAT TAPSZTALAT alapján mondom, hogy jobb az elején elkezdeni. Hogy miért? Mert igazodtok egymáshoz a kapcsolat elején. Nem mondjàtok ki a frankót, hogy bocs de ez így nekem nem jó. Szépen látjátok, hogy mi az amit a másik tolerál, és mi az amit nem.
2020. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
100%
Csávó az exeiről beszél = baj. Csávó nem beszél az exeiről = baj.
2020. dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
91%

Szia én itt több piros zászlót is látok. Ne legyen igazam!

-a férfi magánál jóval fiatalabb lányt választ(kontroll pozíció)

-orvos pácienssel kezd.(kontroll pozíció)

-tapasztalt férfi teljesen tapasztalatlan társat választ (kontroll pozíció)

-Mindent kikérdez rólad részletesen (kipuhatolja a gyenge pontjaidat) de ő magáról semmit se mond. (Egyoldalú bizalom)

Rövid kapcsolat, esetedben pár hét (!) után már sürgeti az összeköltözést.

Eleve nem voltál biztos, hogy akarod e a kapcsolatot, csak kívülállók meggyőztek arról, jogy jó lesz ez neked.(elnyomott előérzet; befolyásolható, kapcsolatfüggő személyiség)

Most is kérdések vannak benned és kényelmetlen érzetet keltenek benned bizonyos dolgok.(elnyomott előérzet)

Tipikusan így indulnak a bántalmazó kapcsolatok! Úgy ahogy van, tankönyvi eset! Ne legyen igazam. Hamarosan az lesz, hogy nem enged el ide-oda. Apró dolgokban elkezd kritizálni. A szüleidtől, barataidtól el fog szigetelni.

Latszik hogy nagyon bizonytalan, befolyáaolható ember vagy. Vigyázz nagyon magadra és légy résen.

2020. dec. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
100%

Az előző tökéletesen összeszedte, miért kezdj gyanakodni.


Persze a kérdezőnek is gyanús, hogy az "ölébe hullott" az álom-fogorvos-pasi, aki idősebb is, hűha... ezért is gyanakszik. Azt gondolhatja, ha ő kell ennek a főnyeremény pasinak, ki kellhetett még...?


Bennem nem volt kérdés, amikor még egyetem alatt 1 hónap járás után összeköltöztem az (orvostanhallgató) barátommal. Azonos pozícióból indultunk, nem volt bennem kérdőjel.

2020. dec. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!