Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Más lányokkal is lehetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányokkal is lehetett kapcsolata a fogorvos páromnak? Költözzek hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 1-2 hónapja kiírtam egy kérdést, melyben ti adtatok tanácsot, hogy a pár évvel ezelőtti fogorvosommal kezdjek e kapcsolatot, illetve mit és hogyan lenne érdemes. Mivel 9 évvel idősebb tőlem, így nagyon vonakodva léptem be ebbe a kapcsolatba, sokat találkoztunk, beszélhettünk, végül kialakult köztünk minden. Szerencsére jól alakul a kapcsolatunk, teljes a harmónia. Viszont zavar az, hogy sohasem beszél a volt barátnőiről, ha kérdezem akkor sem. Egyszer, amikor a volt jegyeséről kérdeztem elmesélte, de mást nem. Ez az eset több mint 4 éve volt, így gondolom ez a 4 év “nem telt üresen”(ha értitek😂). A ti véleményetek szerint a páciensei közül több lánnyal is lehetett kapcsolata? Megkért, hogy költözzek hozzá, viszont kicsit aggódom, hisz 1 hónapja vagyunk együtt. Ti a párotokhoz költöznétek 1 hónap után? Úgy gondolom, hogy egy olyan férfi mint ő, ráadásul egy fogorvos mellett semmi bántódásom nem eshet, viszont nem tudom ezt az érzést megfogalmazni, bàrmennyi időt eltöltök vele teljes szívemből imádom szeretem, de ezt egy kicsit korainak gondolom még. Sőt nem kicsit.. Ő a legelső kapcsolatom így fogalmam sincs ilyen helyzetben ezt hogyan mondjam el, hogy ne érezze, hogy esetleg félek tőle, vagy nem szeretem.

23 éves vagyok, de a kapcsolati témákban semmi de semmi tapasztalatom nincs. Nagyon vigyáztam mindig is magamra, sokan próbáltak “bevágódni” nálam, de a megfelelő partnert úgy gondolom most sikerült megtalálnom. Kívűl- belül tökéletes.

A szüleim örömmel fogadják, hisz ők is orvosok és úgy teljesen megvannak vele elégedve, azon kívül, hogy kicsit idősebb nálam.


2020. dec. 28. 02:58
1 2 3 4 5 6
 41/58 A kérdező kommentje:

Igen, valóban kicsit gyanakvóbb lettem, hisz az egyik barátnőm tette fel azt a kérdést, hogy mit gondolnék kívülállóként egy olyan párról mint amilyenek mi vagyunk?

Elsőnek azt mondanám, hogy “Ez a lány tuti azért van egy tőle majd 10 évvel öregebb férfival, mert pénze van.” De én nem ezért vagyok vele tényleg, szeretem és úgy érzem, hogy ő is engem. Megvallom azért, hogy hirtelen nem tudtam mit reagálni arra, hogy vajon ő miért szerethet és, hogy miért pont engem választott.

Mégis elég sok barát kérdezi tőlem, hogy szerintük miért pont én kellettem? Mármint, hogy ők azt mondják szép és csinos vagyok, nem is ezzel lenne a gond, hanem, hogy miért épp egy ilyen fiatal lánnyal van együtt. Mikor tényleg bármilyen érettebb (ezt úgy értem 30 felett) és tőlem sokkal pénzesebb nőket megkaphatna, mondhatni tágabb- szűkebb értelemben mindenkit. Nincs gyereke, nagyon-nagyon jól néz ki, drága autókkal jár.. tehát bárkit megkaphatna.. Nem tudom ezt a válaszom hányan látják, de ebből lehetséges, hogy rakok majd ki egy kérdést, hogy hátha valaki hasonló cipőben járt már.

2020. dec. 31. 14:59
 42/58 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy legyél óvatos. figyelj a jelekre. arra figyelj, hogy milyen érzést kelt benned, mert a tudatalattid megérzi.

Bántalmazóknál a kezdet az mindig a beetetés szakasza. Kipuhatolja, hogy neked milyen lenne az ideális társ, és eljátssza. Hogy szinte mézeshetekben érezd magad. Véletlenül pont ugyanazt a könyvet/filmet stb. szereti. Virágokkal halmoz el, esetleg ajándékokat vesz. Le akar nyűgözni. Jól esik, de kicsit túlzásnak, filmszerűnek tűnik. Rajong érted, veled képzeli el az életét, pedig alig ismer. Már a gyerekeiteket tervezi. Majd, ha úgy érzi, hogy teljesen behálózott, elkezd picit kritizálni. Vagy esetleg lesz egy dührohama, ami után sírva bocsánatot kér, te meg hiszel neki. Elkezdi kritizálni a szüleidet. Vagy ha pl. meg akarsz beszélni egy találkozót a barátaiddal, elkezdi játszani az áldozatot, hogy otthon hagynád egyedül. És végül mégse mész el, mert megsajnálod.

Ilyenekre figyelj, ezek az első lépések. + nem bírja a kritikát. a képzelt kritikát sem. Hirtelen azon kapod magad, hogy olyan dolgokért kérsz bocsánatot, amiket el se követtél.

2020. dec. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 A kérdező kommentje:
Huha ezt nagyon köszönöm, hogy megírtad mert ha esetleg (soha nem tudni) ez a kapcsolat nem működik, akkor mindenképp odafigyelek akár hány kapcsolat legyen. Eddig egyébként tényleg semmi probléma nem volt még, bár most egy nagyon picit beparáztam ettől, de teljesen megbízok benne, azért a szememet nyilván nyitva tartom. Igazából én mindig is tényleg őszinte voltam akár kiről legyen szó, megmondtam a véleményem és vagy elfogadja, vagy nem. Eddig úgy érzem, hogy én is és ő is teljesen elfogadjuk egymást ahogy vagyunk. Nyilván nem mindenben értünk egyet, persze ez eddig soha nem vezetett még vitához, mert úgy vagyunk vele, hogy egyikünknek ez a véleménye, a másikunknak pedig az. Ezzel szerintem nincs is semmi probléma, hisz nincs két egyforma ember. Persze ettől függetlenül figyelek bizonyos jelekre. Csak egyébként tényleg nem értem, hogy miért pont én lettem az akit választott párjának.
2020. dec. 31. 16:01
 44/58 anonim ***** válasza:

Bocs nem akartalak megijeszteni, meg nem akarok a boldogságod útjaba állni.

Ezt így is úgy is jó ha tudod meg minél többen tudják.

:) Remélem hogy tévedtem. Csak akkor költözz hozzá szerintem, ha tényleg szeretnél és elérkezettnek latod az időt.

2020. dec. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
Számomra önmagában a gyors összeköltözés (is) fura, de lehet azért, mert én ilyen konzervatív, "lassú víz partot mos" típusú vagyok: "lassan-alaposan ismerjük meg egymást és majd jöhet az összeköltözés, ami egyenlőre nem prioritás amíg meg nem ismertük egymást"
2021. jan. 1. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:

Kiderült már, hogy mennyi az annyi?


Amúgy, én nem szoktam megmondani a lányoknak, hogy hány lánnyal voltam előttük, de nem is tudom pontosan, mert nem számolom. De csak a komoly kapcsolatokat szoktam megemlíteni, az egy- és többéjszakás dolgokat nem. Nem kell mindent tudnia, leellenőrizni meg úgysem tudja.

2021. jan. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 A kérdező kommentje:
Igen elmondta, megfogadtam a tanácsotokat és nem faggattam. Saját magától ment bele ebbe a témába és elmondta. Megmondom őszintén, hogy nagyon-nagyon meglepődtem mert bár számítottam rá, valahogy mégis meglepődtem.
2021. jan. 13. 17:10
 48/58 anonim ***** válasza:
Akkor sok.
2021. jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez nem kifejezés.
2021. jan. 14. 20:11
 50/58 anonim ***** válasza:
És mennyi az annyi, ha nem titok?
2021. jan. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!