Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hibas-e az a no, anya, aki 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibas-e az a no, anya, aki 5 eves szeretoi kapcsolatot nem vesz eszre?

Figyelt kérdés
2020. dec. 14. 06:23
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem egyáltalán nem vagy hibás Kérdező! Azok a férfiak akik tartósan félre lépnek otthon is többet adnak. Már csak azért is , hogy ne legyen feltűnő. Én majdnem öt évig voltam szerető. A pasim nagyon mutatós, stílusos, rendkívül szimpatikus természetű volt. Van egy épülő háza oda szokott kivinni. Sosem ócsárolta a feleségét. Megmondta nagyon jól élnek. Engem IS szeret. Hogy nekem mi volt ebben a jó. Az hogy szerelmes voltam. A béke és nyugalom szigete volt számomra az a hely. Nos, ez a férfi és a felesége NAPONTA szeretkeztek. Minden hétvégén vitte kirándulni. Nyáron egy hétig naponta más-más fürdőhelyekre jártak, csak azért mert a feleség imád autózni, hogy a férje vezet! Mindig mondta, otthon a nő a főnök. Az épülő házban is minden az Ő ízlése szerint készült. Aztán besokalltam, hogy mindig csak a négy fal között. Ugyan mit vett volna észre a feleség? A férfi a gyerekével /előző házasság/ is megszakított minden kapcsolatot. Csak az jöhetett le neki, hogy ez a férfi imádja, ha valamit akart nem kellett kétszer mondani neki.
2020. dec. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%

Itt valaki felvetette a nyitottházaság gondolatát, mint lehetséges opciót. Hát igen, egyrészt azért megbocsájtani sem könnyű 5 év szeretőzést, meg ha monogam valaki, akkor hiába van fel ajánlva a lehetőség, gyanítom nem fog élni vele. Főleg három gyerek mellett. Azért egyenlőség ide vagy oda, még mindig ált. az anyára hárul a gyereknevelés 90%-a ami leköti az anyát rendesen. A férfi a főnök, a család feje, a nélkülözhetetlen ha munkáról van szó, ő bármikor ki tudja magát menteni különböző okokra hivatkozva, de a nő?

Ha ebből a három gyerekből legalább csak egy 2-5 év körüli, a szerencsétlen nő még a wc-n sem lesz egyedül. A kisgyerek akkor éli a szeparáciős félelmét, szinte össze van nőve az anyával. Ezt sem kellene a nőkön elverni, ahogyan szintén nem tehető felelőssé, hogy ordít a baba, apa viszont nyugalmat akar. (10-esre reflektálva)

2020. dec. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

"Azok a férfiak akik tartósan félre lépnek otthon is többet adnak."

azért mert egy nős pasid volt ne hidd, hogy az összes ugyanolyan otthon. :) Biztos van amelyik kompenzál otthon, de olyan is amelyik xarba se veszi a feleségét, össze-vissza kefél, egyáltalán nincs arról szó, hogy úgy van minden amit a nő akar. Kész vicc, pont egy ilyen férfi egyszer annyira kiborult, mikor a feleségét ölelgette egy ismerős. :D Hát én majdnem felnevettem, mert ennek a ferfinek számtalan nője volt a neje mellett. :)) Ilyen mikor a hóhért akasztják.

2020. dec. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
95%

Akik itt mentegetik a komát, mert megakadt a fsza valahol, azoknak javaslom a nyitott kapcsolatot. Ha nem monogámak az igényeid és bszni van eszed, de a pofádra már nem fér rá felvállalni, hogy neked csak a nyitott kapcsolat működik, akkor nem vagy igazi férfi. Akkor játszd el a monogámot, ha az vagy. Mondjuk akkor nem kell játszani.


A megcsalás olyan, mint a szemétből kienni a bagós pizza szélét. Kultúrálatlan és gusztustalan. A nyitott kapcsolatnál ha össze is zabálsz minden szart, legalább megterítesz...

2020. dec. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!