Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hibas-e az a no, anya, aki 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibas-e az a no, anya, aki 5 eves szeretoi kapcsolatot nem vesz eszre?

Figyelt kérdés
2020. dec. 14. 06:23
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
76%

#19: Hogy a viharba ne tudna megélni? A férje a fizetése 50%-át fogja kicsengetni gyerektartásra.

A nevelés meg eddig is egyedül a kérdezőre hárult.

Annyi változik, hogy innentől szabad, és ő is azzal ismerkedik, akivel akar, és a férje is mehet nyugodtan lakni a szeretőhöz.

Nem kell ám annyira félni egy válástól, nem akkora tragédia, van ennél sokkal rosszabb is.

2020. dec. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
32%

21.-nek.


Aha...és ki ad albit 3 fososra?

2020. dec. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
36%

Jól telibe kell ehhez szarni egy párt, az fix. Az ember akihez közel áll, az elől a legjobb színészi képességekkel sem tud titkolni évekig egy ilyen kaliberű változást az életében. Majd megtudod a gyerekednél, ha máshonnan nem is. Vagy onnan sem.


Nekem anyámnak sas szeme volt, én sem tudtam sokáig titkolózni előtte, apám sem, mert szeretett minket és álmában is figyelt ránk.

2020. dec. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
52%
Az, akinek előre fizetnek x hónapra! Vagy mehet nyugodtan a férj el a lakásból albizni.
2020. dec. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
34%

Ja, és nem arról tehetsz, hogy csalnak, hanem hogy 5 évig annyira bsztál az egészre, hogy fel sem tűnt. A leszaromság nem jogosít fel senkit a megcsalásra, sőt, szerintem erre nincs kifogás, egyszerűen féreg a másik, kész, pont. De azért az abszurd, hogy észre sem veszed...


Nyomorék a férjed, hogy nem beszélt veled felnőtt emberként, de látjuk azt is, hogy mi okból kellett volna az a beszélgetés: mert egy nőietlen izé lettél, akinek az egyetlen személyiségvonása, hogy szaporodott egy igazi féreggel. Grat!

2020. dec. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
68%

Az alkoholisták durván hat(!) évig tudják titkolni a betegségüket a házastársuk elől, mert nem mindegyik fordul ki magából amikor részeg. Na meg elég megszokott napközben is, hogy isznak egy keveset az emberek, főleg vidéken.

Nálunk is így volt, de az is igaz én sem igazán figyeltem a jelekre. Ma már egyből kiszúrom.

Visszatérve a megcsalásra, ha valaki nagyon precíz, rafinált, nem biztos, hogy lebukik, főleg ha vannak bizalmasai akik falaznak neki.

Egyébként itt mindenre rávágják egyből, hogy stop, azonnal válni kell. Hát nem biztos, hogy jó ötlet, főleg három kis gyerekkel. Lehetsz büszke főállású egyedülálló anya, aki nyög alatta egész életében, ha csak nem vagy milliárdos, amit kétlek.

Az az igazság, az előttem író jól írta, szinte az összes (hosszútávú) házasságban megtörténik valamelyik fél részéről a megcsalás legalább 1x, és ettől függetlenül tovább élnek együtt a felek. Nem azt mondom, hogy ez jó vagy példaértékű vagy ilyesmi. Természetesen ez az idealistákból, kapcsolatszűzekből, és az álmodozókból egyből felháborodást vált ki. Higyjétek el a megcsalt nők is tudnak legtöbbször arról, hogy mi van, de amikor hűtlenség már általában bekövetkezik, mind a két félből elkoptak az érzelmek egymás felé. Szeretik egymást, de inkább mint egy vállalkozás működnek együtt mint szerelmesek.

Ahol több gyerek is van, munka mellett nagyon felaprózódik az ember, elvész a napi rutinban, már nem olyan szemmel nézi a legtöbb ember a párját, mint régen. Az a fajta impulzus sosem fog visszajönni. Aki erre vár, az nagyot fog csalódni. Ha nincs gyerek, közös hitel könnyebb szeparálódni, ha ezernyi szál köt össze két embert az már keményebb.

2020. dec. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
89%
Én két kisgyerekkel 20 év után válok épp. A férjemnek kell mennie albérletbe, mivel ő lakott nálam. És megélnénk az én fizumból is, de lesz annyi gyerektartás, hogy maradjon az életszínvonal, mint pl. különórák meg fogszabályzó. Fogalmam sincs, mennyi ideig csalt, mivel nem tudok hinni neki. Ezért is válok, miközben a szerelmem nem múlt el egészen - annyival könnyebb lenne, ha elmúlt volna. Ja és többször is adtam esélyt neki, újra ez volt, mégis én vagyok a rossz, hogy miután már majd egy éve mással él (nem fiatalabb nálam és ott is van gyerek), nem adok még egyet, mert most jut eszébe, hogy a család a fontos és megváltozott. A vicc az, hogy most, hogy kéthetente elviszi a gyerekeit, sokkal többet van velük, mint amikor együtt laktunk. Szerintem örökre bűntudatom lesz amiatt, hogy nem bírom már a csikicsukit, de muszáj meghúznom a határokat, ha nem akarok tönkremenni bele.
2020. dec. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
16%
De könyörgöm, honnan veszi egy nő/férfi, hogy ő, meg a párja, "ÖRÖKRE" együtt maradnak? Miért is maradnának? Ezt miért akarják ennyire görcsösen elhinni? És amikor meglesz a baba, akkor miért nem készülsz fel egy B és egy C tervre?
2020. dec. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
49%

"Még csak nem is valami szakmunkás társaság, hanem diplomás, befutott 30as, friss házas is volt köztük.. nevetséges komolyan, nem a nők hibásak, ott se, ahol a csajt nem bírom mert idegesítő és buta, nem ő tehet róla, hogy csalják, ő tehetne arról, hogy elhagyják, de az önbizalomhiányos férfiak nem hagyják el a biztos pontot egy bizonytalanért.. nem kell keresni a hibát direkt egy kapcsolatban, nem tehetsz róla!"


Elég más körökben forgunk, bár én is diplomás, befutott 35-40-es társaságban vagyok.



Csalni senki nem csalja a párját, de volt pár olyan eset, amikor az első-második gyerek után otthagyta.


Miért?



Mert a csaj átment 100% anyába. Az utóbbi esetnél mondta a srác, hogy már csak "apának" szólította. Előbb a 2 még pólyás gyerek előtt, majd négyszemözt, este a hálóban is. És apának most itt nincs dolga, apa ne szóljon bele, apa ezt nem így kell, apa most menj innen...


Szex, beszélgetés, bármi 0 szintre esett. És persze ilyenkor rögtön felharsan a csajkórus, hogy "szegénynőegyedülakétgyerekkelmindentnekikellettcsinálni".


Nos pontosan tudom, hogy hányszor szólt, hogy neki mennie kell, mert fürdetés van, hogy hozta vitte a családot, hogy a lelkét kitette, de "apa ezt te nem tudod" volt a válasz...



Persze, mindig a férfi a hibás.

2020. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem hibásnak nem lehet venni, max. figyelmetlen vagy rossz emberismerő, ha a pasi nem volt nagyon ügyes és manipulatív.
2020. dec. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!