Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló anyák! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyák! Titeket nem zavarnak az egyedülálló anyákkal kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés
Nem is a kérdésekkel van gond, inkább a válaszokkal. Egy átlagos gyakorizó férfi elérhetetlen kategóriát jelent számotokra.

2019. aug. 6. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem csak a gyakorikerdesekből kell kiindulni.

A való életben is ez van.

Megoszlanak a vélemények, van akinek gondot okoz, van akinek nem.


De ez nagyon nagyon sok mindentől függ. Milyen a gyerek, nem minden férfinek jó ha a gyerek kicsi, vagy ha túl idős az sem. Szóval valamelyik.

2019. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Egy átlagos gyakorizó férfi elérhetetlen kategóriát jelent számotokra." tudod te milyen, mikor kukoricásrizs tódul az orrüregedbe b+?!?! :D

Azt hiszem nem törik amúgy magukat, hogy elérjék őket.

33/f

2019. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%

77% macskás nő

22% Vér Pistike 0 vagyonnal

1% értelmes ember egzisztenciával

Írogat ide.

2019. aug. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

😂😂😂

Feldobtad a napomat!

2019. aug. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Igazából nem zavar mert nem a valóságot takarja. Nekem 1 lányom van 8 eves jelenleg párkapcsolatban élek és lett volna lehetosega páromon kívül is bőven válogatni pasibol. A környezetemben is a legtöbb elvalt anyukának van párja sőt inkább az ex férjek nem találnak maguknak nőt.


El fogadom azt is aki nem akar más gyerekevel együtt élni van ilyen.. Ami már inkább zavar azok a megfogalmazások h elhasznalt nő és hasonlók. Meg h ott lesz mindig az ex férj. Nálunk pl nincs annyira az életemben havonta egyszer 1 hétvégére elviszi a gyereket és kész. Nem vagyunk rosszban de nem is állunk neki tea partytit rendezni. És en dobtam ki az exet és nem fordítva.


A másik és ez most személyes dolog.. Az anyagiak. Nem nem keresek potapat van saját keresetem nem kell a gyerekemet pénzelni. Másik hogy szabadidőm is ugyan ugy van mintha nem lenne gyerekem. Van 1 apja 2 nagyszülő 3 nagyneni akik szívesen látják bármikor szóval ha randiznek is simán megoldom h ne legyen probléma a gyerek.


Egyébkent jól nézek nem mondaná meg senki h van gyerekem szal válogathatok is. Nekem ez a velemenyem a dologról. 28N

2019. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

"Egy átlagos gyakorizó férfi elérhetetlen kategóriát jelent számotokra."

Hála a jó égnek! Egyáltalán nem vágyom rájuk, szóval teljesen hidegen hagy, hogy elérhetetlenek számomra! Még ha elérhetőek lennének, akkor sem kellenének. :D

2019. aug. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egyedülálló, de nagyon zavarnak. :D Semmi értelmük. :D
2019. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!