Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Anya szerint helyes vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya szerint helyes vagyok, mégsem volt még egyetlen kapcsolatom sem, miért? F31

Figyelt kérdés

Anya mindig azt mondja, bárki örülne ha velem lehetne, és hogy már rég unokák kellenének. Nem értem akkor mi lehet velem a baj.

Egyetemet végeztem, munkám van, az emberek kedvesnek tartanak és okosnak. Nem értem mit rontok el. Pedig én is csak egy átlagos komoly kapcsolatot szeretnék egy átlagos nővel. Meg később családot. Mi a baj velem?



2019. szept. 20. 23:27
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
93%
Félsz a nőktől.
2019. szept. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem félek a nőktől, egyetemen is mindenki kedves volt velem, amit nem is nagyon értek, mert eléggé magamnak való vagyok általában. De szívesen beszélgettek velem nők is.
2019. szept. 20. 23:34
 3/30 anonim ***** válasza:
27%
Nem vagy "menő"
2019. szept. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
De én nem akarok menő lenni. Jól érzem magam így. Egy átlagos életet akarok egy átlagos nővel, és egy átlagos családot később.
2019. szept. 20. 23:38
 5/30 anonim ***** válasza:
85%

Hát, akkor ne itt kérdezd, hogy mi a baj veled, hanem menj az éjszakába és hátha az utadba sodorja az élet a jövendőbelidet. :D De tényleg, felnőtt férfiak siránkoznak itt és mégsem tesznek semmit.


De semmiképpen se mondd a csajoknak, hogy anyukád ezt meg azt mondta, mert én tuti elmenekülnék, ha ezzel kezdenéd a mondókádat. :D

2019. szept. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Szociális fóbiám van, nem szeretek bulizni.


Szerinted mivel érdemes kezdeni, pl egy buszon?

2019. szept. 20. 23:45
 7/30 A kérdező kommentje:
Egyébként nem siránkozok csak nem értem, ha ennyi ember szerint kedves vagyok, jófej meg mások szerint jól nézek ki, akkor miért nem volt még soha barátnőm?
2019. szept. 20. 23:49
 8/30 anonim ***** válasza:
78%
Üdv a klubban! A nők a komoly, visszahúzódó pasikban ritkán látnak fantáziát, ezt én is tapasztaltam a magam bőrén. A csendes srácok, akiknek nem kenyere a beszéd, akik nem szeretnek otthonról kimozdulni, nehezen találnak társat. Én is ilyen típus vagyok. Pedig ha elkezd velem egy nő kommunikálni, mindig csodálkozva állapítja meg, mennyi mindenhez hozzá tudok szólni, s milyen jó elképzeléseim vannak. Ez már néhányszor előfordult, aztán annyiban maradt a kapcsolat. A belevalóbb, vagányabb figurákat tartják igazán vonzónak a hölgyek, s valljuk meg, talán részben jogosan. A megnyerő stílus, a magabiztos fellépés sokat számít. Belőlünk meg pont ez hiányzik.
2019. szept. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
96%

Ott a válasz, "szociális fóbiám van"

Tegyük fel sikerül csajt találni, bár ha eddig nem sikerült, akkor nem tudom mi változna. Neked kell változnod szerintem. Tehát lesz nőd, aztán a csaj el akar járni ide-oda, na akkor is ki kell majd mozdulni, ha tényleg fontos neked és szeretnétek jól érezni magatokat, nem zárhatsz be mást is, mert neked szociális fóbiád van. :)


Szerintem nincs fóbiád, egyszerűen nincs kivel eljárni és anyukád dicséreteit hallgatod otthon.. tessék FELNŐTT FÉRFIként viselkedni mostmár! :D

2019. szept. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Kettesben elmenni valakivel valahova azzal nincs bajom. Ha meg barátnőm lenne miért kéne idegeneket megismernem?

Mármint bemutatnak valakinek rendben van, tudok emberekkel beszélgetni ha kell, kedvelnek is az emberek. Csak nem vagyok az a "party arc" típusú ember. Ez 31 évesen még mindig gáz? Úgy érzem azt hittem egy korombeli nő inkább ebédelni menne valahova, vagy nyaralni kettesben, nem pedig bulizni tömegbe..

2019. szept. 21. 00:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!