Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha nagyon hiányzik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon hiányzik egy helyes fiú akivel semmi kapcsolatom nincs?

Figyelt kérdés
Azt ne mondjátok hogy felejtsem el. Az képtelenség, annyira helyes, meg szexi. Kiváló minőség mindene, a humora, a stílusa, a teste. A popsijának már a látványa felizgat, alig tudom magam visszatartani hogy meg ne csókoljam. Legszívesebben éjjel nappal szexelnék vele, megunás nélkül szopnám a heréit. Bármit megtennék neki.

2015. dec. 13. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
o.O és ez kit is érdekel? vagy egyáltalán miért írtad ki ezt a kérdést? vagy-vagy mi?
2015. dec. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ajánld fel neki magad
2015. dec. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"Hazugság, igenis fontosak a belső értékek is." Yeah, sure...
2015. dec. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok álszent. Igenis számomra első és legfontosabb a külső.

Amúgy a belső tulajdonságai is méltóvá teszik arra hogy a legkiválóbb férfi legyen. Tőle intelligensebb, munkabíróbb, ügyesebb szórakoztatóbb embert nem ismerek. Igazi csúcsminőségű pasi.

2015. dec. 13. 15:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbálj vele beszélgetni vagy ilyesmi. :) Lehet te is bejönnél neki.
2015. dec. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ciki lenne leszólítani.
2015. dec. 13. 17:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg b**aszhatod....
2015. dec. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezek a tulajdonságok kb rajtam is megvannak. :D Valahogy rám is rám akadhatna egy ilyen beállítottságú csaj. :D
2015. dec. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!