Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Anya szerint helyes vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya szerint helyes vagyok, mégsem volt még egyetlen kapcsolatom sem, miért? F31

Figyelt kérdés

Anya mindig azt mondja, bárki örülne ha velem lehetne, és hogy már rég unokák kellenének. Nem értem akkor mi lehet velem a baj.

Egyetemet végeztem, munkám van, az emberek kedvesnek tartanak és okosnak. Nem értem mit rontok el. Pedig én is csak egy átlagos komoly kapcsolatot szeretnék egy átlagos nővel. Meg később családot. Mi a baj velem?



2019. szept. 20. 23:27
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Minden anyának a saját fia a legszebb.
2019. szept. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
91%
Az nem szociális fóbia hanem tömegiszony. Menjél olyan "buliba" ahol nincs alulméretezve a hely az emberekhez képest. Nem kell a legzsúfoltabb helyekre járni.
2019. szept. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehet,hogy betegesen kötődsz anyukádhoz? Vagy fordítva?
2019. szept. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Én azt érzem, hogy ez az "anya mindig azt mondja..." problémás

Próbálsz ismerkedni? Felszedni nőket?

2019. szept. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

ma 05:40


Egyetemen is beszéltem csomó lánnyal is, mindig kedvesek voltak velem, de sose történt semmi.

2019. szept. 21. 06:03
 16/30 anonim ***** válasza:
88%

1.) nem vagy helyes max anyád mondja

2.) helyes vagy ugyan, de béna a nőkhöz

2019. szept. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

15: De történt, hiszen azt mondod, hogy beszélgettetek.

Ha velem beszélgetni kezdenek, akkor én is kinyitom a számat. Viszont ha a pasi nem csinál semmit, amitől azt gondolom, hogy csak beszélgetni akar, akkor ott meg is reked a dolog, és tényleg csak beszélgetni fogunk.

Viszont ha jelzi, hogy nőként tekint rám, és nem csupán beszélgetni akar, hanem mást is, akkor én is férfiként tekintek rá, és el tudom dönteni, hogy akkor akarom őt, vagy sem.

Neked kell jelezni, hogy többet akarsz tőle, mint egy beszélgetőpartnert, mert csak így tudja meg, hogy férfiként szeretnél ott lenni, nem barátként.

2019. szept. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

"Egyetemen is beszéltem csomó lánnyal is, mindig kedvesek voltak velem, de sose történt semmi."


"Nem történt semmi,", vagy - túl a beszélgetésen - Te nem kezdeményeztél az olyan nőknél, akik tetszettek neked?

2019. szept. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
8%

Mindenki okoskodik itt, közben szegény kérdező nem fog előrébb lépni. Miért nem lehet elfogadni, hogy vannak visszahúzódó, szerény férfiak? Én is ilyen személyiségű vagyok. És aki hasonló karakter, miért nem lehet összejönni, átbeszélni a problémákat, hogyan lehetne jobban csinálni? Ösztönözném a félénkebb férfiaknak, hogy valamilyen önerőből indult kezdeményezés révén kisebb csoportokban átbeszéljék a problémáikat, kitalálnánk, hová lehetne elmenni kikapcsolódni, szórakozni. Elmesélnénk egymásnak a tapasztalatainkat a randizásról, stb.


Írják, hogy menjen az illető pszichológushoz. Nem jó megoldás, pénzlehúzás, plusz ha gyógyszert ír fel, attól még nem lesz barátnő, társ. Igenis magunkba kell nézni félénk férfiak és kitörni a saját démoni sötét világunkból. Ha többen nekifogunk a változásnak, lehet egymást ösztönözni.


Vannak normális értékrendű hölgyek, a reményt nem szabad feladni. Üdv: egy szintén visszahúzódó 39F

2019. szept. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
65%
Hello forrest :D
2019. szept. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!