Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Anya szerint helyes vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya szerint helyes vagyok, mégsem volt még egyetlen kapcsolatom sem, miért? F31

Figyelt kérdés

Anya mindig azt mondja, bárki örülne ha velem lehetne, és hogy már rég unokák kellenének. Nem értem akkor mi lehet velem a baj.

Egyetemet végeztem, munkám van, az emberek kedvesnek tartanak és okosnak. Nem értem mit rontok el. Pedig én is csak egy átlagos komoly kapcsolatot szeretnék egy átlagos nővel. Meg később családot. Mi a baj velem?



2019. szept. 20. 23:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bulizni, nem mindenki bulizik. Vannak könyv klubok, túrázó közösségek, kreatív hobbi csoportok, anime rajongók... stb. Valami csak van, ami leköt, csak keresd meg a hozzá tartozó közösséget és kezdj barátkozni. Aztán majd alakul valakivel több is. Ha majd gyereked lesz, megérted, mennyire hajlamosak a szülők elfogultak lenni a saját gyerekükkel.
2019. szept. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
87%

Lány vagyok, megmondom mi a baj veled, ha küldesz képet priviben. Szimpatikusnak tűnsz, így én sem értem, látnom kellene hogy nézel ki.

28/n

2019. szept. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Minden anyának a"gyereke "a legszebb, leghelyesebb. Lehet helyes vagy, de annak a nőnek pont nem tetszel, aki neked igen.
2019. szept. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
21%
Az anyja mindenkit szebbnek lát, mint amilyen. Valószínűleg egyáltalán nem vagy helyes a valóságban. Az is lehet, hogy túl alacsony vagy ahhoz, hogy nőd lehessen.
2019. szept. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
71%

Ne etessétek már a trollt! Nem látjátok hogy mekkora kamu és provokatív a kérdés?


Kulcszsavak:


- "ANYA"

- "bárki örülne ha velem lehetne"

- "Egyetemet végeztem"

- "kedvesnek tartanak és okosnak"

2019. szept. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

#25

Gratulálok te lángelme, te jöttél rá először, hogy esetleg trollkodás ról van szó. Jövőre tiéd a Nobel-díj!

2019. szept. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
13%

Anyám és a barátnői szerint én is baromi helyes vagyok, amit bármikor megerősít nagynéném, sőt a szomszéd nyanya is. Ezután már csak az a baj, hogy a korban szóba jöhető nők szerint viszont egyáltalán nem vagyok helyes.:D

Ha öregasszonyok dícséretéből kell erőt meríteni, az már régen rossz.


Az átlagos nők magasan átlag feletti főnyeremény hercegnőnek képzelik magukat, és ehhez "méltó" szintű palit akarnak. Tehát legkevésbé sem egy átlagos fazon melletti átlagos életre vágynak.


Az ég és föld, hogy valaki haverként "tét nélkül" el tud dumálgatni a nőkkel, vagy pedig képes férfiként sikeresen kezdeményezni náluk!

2019. szept. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el kávézni a számodra szimpatikus nőket
2019. szept. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak anyád szerint nézel ki jól 😂
2019. szept. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el randira mutert
2019. szept. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!