Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet erezni ha mas novel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet erezni ha mas novel voltam a parfumenek illatat?

Figyelt kérdés
2020. dec. 11. 15:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem miért kell a nőket hülyének nézni...
2020. dec. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Akit meg nem lehet hülyének nézni, azt lejáratják direkt, hogy mások nézzék hülyének.
2020. dec. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Azert mar jottem haza egyszer ketszer kufirc utan es nem tunt fel neki...
2020. dec. 11. 17:12
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
És amúgy ezt miért csinálod? Vagy ha ilyen vagy, akkor minek a kapcsolat. Full értelmetlen az egész így.
2020. dec. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát, még ha a parfümöt nem is szúrja ki, de akkor kiszúr majd mást.

Ha gyanúsan viselkedsz, annyi.

Exemmel utolsó egy hónapban már elég bizalmatlan voltam, mert éreztem, hogy furcsán viselkedik.

Onnantól minden ruháját lestem, van-e rajta hajszál. Cuccait megszagoltam, van-e rajta női illat. Kocsiban a kesztyűtartóban van-e valami. Táskáját áttúrtam. Sajnos a telójához nem fértem hozzá, csak a cégeshez. De annyi esze volt, hogy arról hívta a csajt, szóval "sajnos" a nyomozás meghozta eredményét, első héten lebuktattam.

Úgyhogy igazából próbálkozhatsz akárhogy, ha egy nő gyanút fog, parfüm nélkül is lebuksz és repülsz, mert ilyenkor elvakulva minden erőnkkel nyomozunk. Nehogy már.

2020. dec. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért engem továbbra is érdekel, hogy erre minek van szükség kapcsolat mellett.
2020. dec. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem tűnt fel neki, akkor annyira is érdekled, vagy neki is van talonban egy unaloműző házi barátja.
2020. dec. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem totál leszarja már, hogy mit csinálsz.
2020. dec. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért abba ne legyél olyan biztos, hogy nem tűnt fel neki. A nők többségének már az első alkalom után feltűnik, hogy félredug a pasijuk. Ahogy a többiek írják, lehet már totálisan leszarja, hogy mit csinálsz, vagy őt is kezelgeti valaki és nem zavarja. De még számtalan oka lehet. Talán csak kézzelfogható bizonyítékot keres, amivel tud szembesíteni és esélyed se legyen kimagyarázni magadat. Vagy épp nincs még lehetősége otthagyni téged, gyűjtögeti a pénzt, hogy ott tudjon hagyni a fenébe.
2020. dec. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj persze, nem tűnt fel neki...Elmesélek egy csodás sztorit. Anya barátnője tudta, hogy megcsalja a férje, ráadásul a kis r*ibijével lopkodta a pénzt a közös vállalkozásukból. 1 évig hallgatott, úgy tett, mintha semmiről sem tudna. Gyűjtötte a bizonyítékokat, és keresgélte a kiskapukat, amivel a pasit ki tudja túrni a bizniszükből, meg úgy unblock az egész életéből.. Majd egy szép napon fogta a gyerekeket és leléptek otthonról. Legközelebb a bíróságon találkoztak, ott lett szembesítve a férje mindennel. Az eredmény? A nőnek ítélték a gyerekeket, övé lett a vállalkozás, és a közös ház (bár ott fizet az exének még),a pasi pedig lopás vádjával még évekig járt a bíróságra. A végén megúszta egy hatalmas pénzbírsággal. A szeretője persze elhagyta, amint borult a bili. Ő azóta is albérletben lakik, a gyerekek pedig undorodnak tőle, amiatt amit tett a velük....

Ez egy extrém eset és lehet kicsit túlzásba esett a feleség, de teljesen megértem miért tette.

Szóval nyugodtan csald és nézd hülyének az asszonyt, kívánom, hogy te is hasonlóan járj :))

2020. dec. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!