Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szívesen megcsalnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívesen megcsalnátok a házastársatokat,ha biztosan nem derülne ki?

Figyelt kérdés
Ffi vagyok, mindkét nem válaszára számítok.
2020. dec. 5. 17:46
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sokszínű válaszokat.

Szerintem itt is igaz az,hogy nincs főszabály a problémára...

Példa: elhagyod-e a párodat ha beteg? Ugye nem....

És ha pszichés probléma van?

Viseled az ő keresztjét egész életedben?

Mindenki döntse el magában.

2020. dec. 10. 20:25
 32/35 anonim ***** válasza:
30%
Igen. Nem fájna neki, a kapcsolatunkba meg nem rondítana bele.
2021. ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
55%
Nyilván nem... de magányos es elhanyagolt nőknek szívesen segítenék oldani az érzést;)
2021. ápr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
60%

A barátnőm rendszeresen kíván, szerintem ha rajta múlna, egész nap csak szeretkeznénk, így esélyem nincs megcsalni, és nem is akarom.


Aki prostihoz megy, sose derül ki, így úgymond mindenkinek lehetősége van rá, hogy sose derüljön ki. Engem nagyon zavarna a bűntudat, ha megcsalnám, más az értékrendem, egy dugás nem ér annyit, hogy a nőt akar szeretek átverjem. Ha pedig valamiért már nem szeretném, inkább szakítás párti vagyok.

2021. ápr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Nem. És nem azért nem csalom meg, mert bármikor kiderülhet.

Azért nem csalom meg, mert 1. Szeretem és tisztelem. 2. őt magát is, és az érzéseit is, meg a kapcsolatunkat is, ezért őt nem fogom megalázni.

És 3. Magammal szemben vagyok annyira igényes, hogy ilyet nem teszek. Nem vagyok patkány, nem tudnék tükörbe nézni, gerinctelen aljas dolognak tartom a hűtlenséget, a màsik háta mögött gyáva féreg módra sunnyogni, és én erre az ótvar szintre nem süllyedek le, ennél én többre értékelem magamat. Tisztességes, egyenes ember vagyok, aki- ha gond van a kapcsolatban megpróbálja megbeszélni, vagy ha ez nem megy, vagy már nem szeretem a másikat akkor inkább szakítok, minthogy megcsaljak bárkit.

2021. ápr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!