Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szívesen megcsalnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívesen megcsalnátok a házastársatokat,ha biztosan nem derülne ki?

Figyelt kérdés
Ffi vagyok, mindkét nem válaszára számítok.
2020. dec. 5. 17:46
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
23%

Én megtettem, ha mindenre figyelsz nem derül ki.

N

2020. dec. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%

Nem. A normálisabbak nem azért nem csalják meg a másikat, mert félnek attól, hogy kiderül, hanem szimplán szeretik és nem mással akarnak lenni, hanem a párjukkal. Továbbiakban nyilván nem tennék meg ezt az alattomos dolgot azzal akit szeretnek.


F

2020. dec. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
+ egy dolog. Hosszú kapcsolat, soha nem volt még rá példa, de valamilyen okból mélyponton van a kapcsolat.
2020. dec. 5. 17:54
 4/35 anonim ***** válasza:
6%
Már megtörtént,mert megérdemelte.
2020. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Jelenleg az a társam aki mellett nem nézek másra. Mila Kunis pedig nem fog bekopogtatni az ajtómon.
2020. dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
13%

Igen. Néha nem árt egy kis izgalom és újdonság.


N

2020. dec. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
91%

A megcsalásnál kevesebb gusztustalanabb dolgot tudnék elképzelni. Ha ez komolyan felmerül, inkább véget kéne vetni a kapcsolatnak. Én biztos nem tudnék utána párom szemébe nézni.

36/f

2020. dec. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
89%
Nem,eszemben sincs!Szerinten undoritó dolog,ha más kell akkor inkább befejezem,de nem lépek félre.
2020. dec. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
89%

Ha a megcsalás egyenlő lenne egy új teljes értékű kapcsolattal...

Emberekkel beszélgetek, vannak akikkel tudok társalogni, programot szervezni, ha a paromtól nem kapom meg, fel sem tűnik.

Most egy másik potens pasi mi olyan pluszt tud adni az életemhez? Semmit.

Ha rossz a kapcsolat kilépek. Utána azzal és azt amit csak szeretnék.

2020. dec. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
93%

Nyilván olyannal vagyok együtt, akivel együtt tölteném minden szabad percem és kölcsönösen mindent meg tudunk adni egymásnak. Ennek ellenére akadhatnak problémák párkapcsolat alatt/közben, bármikor bármi, viszont hogy én a mélypontunk alatt azon gondolkodjak, hogy kivel kéne félreb@szni, hát egy utolsó szаrg€ci lennék.

Megcsalnám-e? Hát k#rv@ra a legnagyobb gondom lenne egy válságban lévő párkapcsolatban, hogy hogyan tudnék azonnal félrebаszni, s nem inkább megoldásokat keresni.

Azt hiszem, túlságosan maradi és avétos vagyok e szempontból.

2020. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!