Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szívesen megcsalnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívesen megcsalnátok a házastársatokat,ha biztosan nem derülne ki?

Figyelt kérdés
Ffi vagyok, mindkét nem válaszára számítok.
2020. dec. 5. 17:46
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
15%
Igen!
2020. dec. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
0%
Akkor is, ha kiderül.
2020. dec. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
21%
Csak akkor csalnám meg, ha kiderülne... De sajnos annyira piszok okos vagy, hogy mindenképpen elkerülöm a lebukást.
2020. dec. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 FoxtrotLidérc ***** válasza:
92%
A válaszom határozott nem. Csatlakozom a 10-eshez.
2020. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
72%
Nahát, itt mindenki az álompartnerével van együtt és ez kölcsönös!! Akkor csak nekem nem jött össze? Kétszer voltam "halálosan "szerelmes. Ők elhagytak, tehát nekik nem én voltam az álomnő. Én is adtam pofonokat, merthogy aki bennem látta a nagy Őt, ahhoz viszont én nem vonzódtam annyira. Idővel rájöttem, hogy a szex nekem központi szerepet játszik az életemben. Van párom, aki úgy hiszem felnéz rám. Nekem Ő átlagos, nem voltam szerelmes mikor összejöttünk. A szex jó vele. Nem tudom, hogy véglegesen vele képzelem-e el az életemet. Tudom, ilyen nő rajtam kívül nem létezik, legalábbis itt a gyakorin.
2020. dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy próbatétel lesz neked. Ne bukj el. Férfiként őrizd a tartásodat és a becsületedet.
2020. dec. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom elképzelni jelenleg. Ötödik éve vagyunk együtt.

(40 N)

2020. dec. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
48%
Több válasz érkezett, ami tetszett nekem és ilyenekhez tartom/tartottam is magam, de szerintem legtömörebben a 2. válaszoló írta meg.
2020. dec. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
30%

Az se érdekelne, ha kiderülne, mert már évek óta ez nem több, mint egy gazdasági és gyereknevelési érdekközösség. Mi több, meg is tettem, és ha érdekelném annyira, hogy rákérdezzen, meg is mondanám neki vagy max. annyit mondanék, hogy semmi köze hozzá. Akit szeretek és aki szeret, azt soha nem csalom meg, képtelen vagyok rá.

Per pillanat csak azért nem "csalom", mert akivel szerettem volna, az kidobott az életéből, annak ellenére, hogy nagyon vágyott rám, akikkel meg pótoltam, azok szánalmas pótlékok voltak, be kellett látnom, hogy demiszexuális vagyok, hiába vágyok a szexre, csak azzal élvezem, akibe szerelmes vagyok. Így hát már nem megyek bele semmi kalandba, úgyse lesz jó.

2020. dec. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
56%

Én készen vagyok arra, hogy megtegyem, és nem titkolnám el. A házasságom már csak forma, nem élő. Ha még korábban megcsaltam volna, akkor is elmondtam volna.

Számomra az elhallgatásnak nincs értelme. A hazugság rosszabb, az megalázza a másikat, szerintem. Szóval igazságpárti vagyok ebben, nem aláznám meg a másikat azzal, hogy becsapom.

2020. dec. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!