Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 8ev hazassag utan a ferjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8ev hazassag utan a ferjem telefonjaban kutakodva, 13 db felvetelt talaltam ahol onkielegiti magat. Van hogy az ujjat nyomja a fenekebe vagy eppen kiveri. Azota sok hatasa alatt vagyok miota lattam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom nem kellett volna belenezni a telefonba, de egy ideje gyanus volt. Ezert nyomoztam. Egy eves iker gyerekeink vannak.
2020. nov. 28. 10:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem figyeld csendben. Előbb utóbb kiderül hogy kinek, kivel chatelget és chatszexel. Aztán amikor kellő bizonyíték van róla, akkor kérdőre vonni ha hazudik , már pedig te bizonyítékok alapján tudni fogod, hogy hazudik, akkor a szeme elé tárni a bizonyítékokat és egyúttal megmondani neki hogy beadod a válópert.


Nekem is ezt csinálta a férjem míg a gyereket ducoltem. Ezt tettem, amit leírtam és akkor se vallott igazat. Be is adtam a válópert. Azóta mint a kisangyalok, úgy lohol a nyakamba. Persze ennyi megaláztatás után már hiába. Minden nap lepereg a szemem előtt, miket művelt, mikor én furdettem, én etettem én altattam, én játszottam, én pelenkáztam a gyereket. Nálunk a wcbe járt videón szexchatelni egy kurvával.

Undorító féreg az ilyen. Szulok gyereket, mert mind a ketten akartunk, évekig ezen voltunk, és mikor már megvan, akkor meg nem becsüli meg és másokkal hetyeg, míg az asszony gyerekkel van. Helyette lehetett volna a feleséggel dugni, mikor a gyerek alszik vagy valami. Nem, inkább könnyebbnek találta hogy kurvázzon és eljárjon hozzá. Azóta tudom ki az és egy utolsó putris cigánykurvával adta össze magát és undorodom még a gondolatától is, hogy utána hébe hóba belém is mártotta a retkes farkát. 🤮

2020. nov. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem biztos, hogy konkrét személynek készítette. Lehet felrakta a netre, valami videomegosztóra anonim, valaki erre izgul, hogy mások látják ahogy veri magának.
2020. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%
itt a vége a kapcsolatnak....
2020. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Az én férjem ugyanezt csinálja kB, de elvileg ő nem tölti fel sehova. Amúgy engem is érdekelne, akkor miért csinálja de válasz nincs
2020. nov. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
12%
Hogy kiveri magának, abban semmi kivetni valót nem találok. Abban viszont, hogy a s.gge lyukában nyúlkál abban igen. Normális férfi békén hagyja a saját testnyílásait. Gondolom nem húzott gumit az ujjára vagy neylon kesztyűt. Szokott téged ujjazni Kérdező? Ha bele gondolok, hogy a szaros ujját esetleg nem mosta meg elég alaposan.....
2020. nov. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
69%
Felnőtt férfiről van szó 16. nem egy ötévesről. Meg tudja mosni a kezét, nem is ez az aggasztó, hanem, hogy titkolja a bizarr dolgait.
2020. nov. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
9%
azért veri mert te nőként nem elégited ki...sz.rsz rá hogy ő ffi.
2020. nov. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
86%
Hat hogyne, itt nyilvan csak a nő lehet a hibás, hogy nem nyulkal a férje fenekebe. Na menjetek már a fenébe.
2020. nov. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
10%

Ez a kérdező hibája, hogy elhanyagolta a férjét.

Aztán még azon gondolkodtok kinek küldhette ?

Még azt is megérteném.

Hogy lehet így bánni egy férfivel...

2020. nov. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
76%
Látens homo. Majd a #20-as kielégíti.
2020. nov. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!