Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőm bizalmasan kezeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm bizalmasan kezeli a telefonját, nem mutatja meg az üzeneteit ha kérem tőle holott én meg mutatom neki az enyémet. Ez jel lehet arra hogy megcsal esetleg?

Figyelt kérdés

2020. szept. 12. 08:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem, hanem annak a nele, hogy a privátszféráját védi, amihez nincs közöd alapjáraton.
2020. szept. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem akarok vészmadár lenni, de nálunk miután engem elkezdett hanyagolni és folyamatosan pittyegett neki a messengere, már nem igazán mutatta meg, hogy miket ír. Ugyan ezt csinálta meg az előttem lévő csávójával is, csak akkor én voltam az akivel folyamatosan beszélt a neten keresztül :) De ezt leszámítva van okod arra, hogy gyanakodj? Mármint feszt a telefonján lóg még akkor is, ha együtt vagytok?
2020. szept. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Háát nekem az egész nagyon fura így.

Miért akarod az üzeneteit olvasgatni? Nekem a párom hozzáfér a telefonomhoz bármikor (és viszont), de egyiken se olvasgatjuk az üzeneteket. Más az, ha dugdossa előled a telefonját nehogy véletlenül meglásd kivel/mit beszél, de egy idő után engem is felhúzna, ha a párom nyaggatna hogy a beszélgetéseim akarja olvasgatni.

2020. szept. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem elég gáz, hogy kutakodni akarnál az üzenetei között. Semmi közöd hozzá. Attól még, hogy jártok, nem köteles minden üzenetét megmutatni. Neked kéne elgondolkoznod.
2020. szept. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Persze, alapesetben nincs ilyenre szükség. De biztos megvan az oka ennek? Talán feltünően többet nyomja a messengert mint eddig? Esetleg elhanyagolja? Másabb lett hirtelen a viselkedése?
2020. szept. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én csak azt mondom hogy én meg mutatom neki és/vagy ha akarja ő is meg tudja nézni nekem mert hozzá fér de ha fordítva kérdeztem rá akkor tereli a témát és azt kérdezgeti miért akarom megnézni őket de nem mutatja meg végül.Nem szoktam kutakodni egyáltalán csak szóba került.Igen sokat lóg a telefonján főleg mikor együtt vagyunk.
2020. szept. 12. 09:16
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem te kontroll mániás vagy. Kisebbségi komplexusaid is vannak? Talán emiatt vagy ennyire gyanakvó és féltékeny.
2020. szept. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Lehet mindössze barátaival, barátnőivel dumál, amihez meg ugye nem feltétlen van közöd. Ennyi privát szféra kell mindenkinek. Vagy ha nem akarnád direktben ellenőrizgetni, lehet nem is okozna neki gondot, hogy belenézzél, elmondja miről írogatnak. Csak ugye ez mindenkiből ilyen ellenállást váltana ki automatikusan.
2020. szept. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Minek is kéne egymás üzeneteit olvasni?

Bocs, d semmi közöd ahhoz, hogy a barátnőm milyen magánügyeket oszt meg velem.

2020. szept. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem az érdekel, hogy kikkel beszél. Fontos, hogy ismerjem a körülötte lévő embereket. De ha pl lány barátjával beszél (én is nyilván ismerem már), akkor bele olvasni nem akarok, ez az ő magánügyük.

De amúgy ez még nem jelenti azt, hogy megcsal vagy ilyesmi.

N

2020. szept. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!