Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha lenne barátom, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne barátom, szerintetek kötelességem lenne a fiúbarátaimra rászólni, hogy vegyen vissza a "bizalmasabb megszólításból"?

Figyelt kérdés

Szóval jelenleg nincs barátom, de valami éppen bimbózgat egy sráccal és elgondolkodtam az alábbi szituáción. Van egy pár fiúbarátom, akivel már általános iskolás korom óta ismerjük egymást, soha nem volt köztünk semmilyen intim érintkezés, még csók sem. De nagyon bizalmas a viszonyunk, van amelyik szerelmemnek hív és szivecskét küldözget, én meg drágámnak szólítom cserében. Hétközben nem találkozom és nem beszélek közösségi oldalakon gyakran velük, de hétvégén gyakran előfordul, hogy egy asztaltársaságban kötünk ki. Ilyenkor beszélünk, nevetgélünk, nem fukarkodnak a dicsérettel sem, hogy elmondják, hogy szépnek/okosnak tartanak. Annyira szeretem őket, hogy teljesen átszellemülök, a velük vagyok, csillog a szemem, annyira kedvesek nekem ők, ha látom a fiúkat. Ráadásul mindnek van barátnője, így magunk közt tudjuk, hogy ezek teljesen ártalmatlan bókok.


Szerintetek ez mennyire érthető? Mert én nem vagyok biztos benne, hogy egy fordított szituációban nem szaladna fel a szemöldököm, ha az én párom valakivel ilyen meghitt hangnemet ütne meg egy lánnyal. Ha lenne barátom akkor most a fiúkra kéne szólnom, hogy fogják vissza magukat így 12 év után? Olyan furcsa helyzet lenne tekintve, hogy valós szexuális töltet nincs ezekben a megjegyzésekben, de nem akarnék felesleges bizalmatlanságot ébreszteni a páromban. Nem tudom, hogy bele tudnám-e őt látatni a kapcsolatunkba, hogy ezeknek nincs jelentősége, valószínűleg ő azt érezné, hogy itt igenis forr a levegő köztünk és nem értené meg. Viszont azt én sem tolerálnám, ha "eltiltana" tőlük. Férfiak, titeket zavarna, ha a barátnőtöknek vannak ilyen kapcsolatai? Megéri figyelmeztetni előre a párom, vagy inkább a felesleges feszültségkeltés helyett titkoljam el, hogy ilyen közel állok hozzájuk?


2017. febr. 13. 16:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a kusza megfogalmazásért, nem néztem át a szöveget.
2017. febr. 13. 16:34
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ferfi, de szerintem nem illik kapcsolatban ugy tenni, mintha masokkal lennel kapcsolatban, erted. Bar ezt a sracoknak is tudniuk kene, akiknek baratnojuk van.

En forditott esetben megkernem a baratomat, hogy ugy beszeljen a lanyhaverjaival, ahogy a sracokkal, szerintem ellenkezo nemu baratok eseteben ez a hatar, hogy ugyanugy viselkednek a sracokkal es a lanyokkal is. (Jo, tekintsunk el attol, hogy a lanyok a lanybarataikat is kepesek szerelmemnek, babamnak meg minden banatnak hivni :D)

2017. febr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Magamból kindulva tudok ezügyben tanácsot adni. A szerelmem/drágám témát hanyagold a szívecskékkel együtt. Vidd be a társaságba úgy, hogy a srácok barátnői is jönnek, így ha látja, hogy viccelődtök ilyen formán egymás között, így gondolom elfogadná/részt venne benne. Ha titkolózol, az csak félreértéseket szül. Javaslom, hogy integrálódjatok egymás baráti körébe ő a tiedbe és te az övébe. Előtte persze mondd el neki kb mi várható ill mióta vagytok barátok. Így szerintem nem lesz gáz és jól el lesztek. :)

30/f

2017. febr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerelmemnek csak egy valaki hívhat szerintem..ha a leendő párod szerint is,akkor,vagy te változol,vagy találsz egy papucsot,aki elfogadja a sok jópofa gyereket körülötted..egyik sem egyszerű,de azt gondolom kell intimitás egy kapcsolatban,és ebbe az intimitásba bezavarhatnak a fiú barátaid.
2017. febr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
"...van amelyik szerelmemnek hív és szivecskét küldözget, én meg drágámnak szólítom...","...elmondják, hogy szépnek/okosnak tartanak...", "....Annyira szeretem őket, hogy teljesen átszellemülök, a velük vagyok, csillog a szemem...". - nem tudom, szamodra mit jelent a baratsag meg a szerelem, de legalabb egy anonim oldalon ne hazudj mar sajat magadnak. Olvasd el, amiket kiemeltem, es sajat magad is rajossz a valaszra. Nagyon szerencses vagy, hogy egy hevesebb termeszetu pasid baratnoje nem rakott meg helyre a nagy szemcsillogas kozepette, mikozben a pasijaval taperoljatok egymast a nagy szeretetben.
2017. febr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Igen, zavarna!

Ennyire egyszerű a válasz.

2017. febr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem marhára zavarna. Fordított esetben szerintem téged is.
2017. febr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is sok lenne egy kicsit, zavarna egy idő után. Nekem is vannak nagyon mély barátságaim lányokkal, de ilyeneket nem csinálunk még úgy sem, hogy mindketten egyedülállók vagyunk. Szerencsénkre mindegyikkel megbeszéltük (már előre), hogy ha bármelyikünknek párkapcsolata lesz, a barátságunk megmarad, de figyelünk arra, hogy ne adjunk okot féltékenykedésre.

Egyrészt beszéld meg a (leendő) barátoddal, hogy ilyen helyzet van, próbáljon meg nem belelátni többet, másrészt a fiú barátaiddal is igyekezzetek visszafogni magatokat.

2017. febr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!