Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 8ev hazassag utan a ferjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8ev hazassag utan a ferjem telefonjaban kutakodva, 13 db felvetelt talaltam ahol onkielegiti magat. Van hogy az ujjat nyomja a fenekebe vagy eppen kiveri. Azota sok hatasa alatt vagyok miota lattam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom nem kellett volna belenezni a telefonba, de egy ideje gyanus volt. Ezert nyomoztam. Egy eves iker gyerekeink vannak.
2020. nov. 28. 10:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Derítsd ki azt is, hogy kinek küldhette.
2020. nov. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

Huhh, az hogy képek vannak róla maszti közben eléggé para, nem gondolnám hogy magának csinálta.

Mert ha mondjuk rányitnál maszti közben gondolom minimum hagyod "játszani", jobb esetben segítesz neki. Csak ehhez nem kell a kamera előtt pózolni.

Szerintem valakivel levelezik vagy chaten beszélget. Esetleg nem viselkedik furán, vagy nem emleget nőket? (vagy férfiakat, lehet bi is a párod)

Egyenlőre a sokkot mellőzném és nyitott szemmel diszkréten figyelném őt. Hova megy, kivel, mit csinál, a telót viszi-e a fürdőbe (árulkodó jel), vagy dugdossa-e (szintén az).

Esetleg a böngésző előzményeiben kereshetsz hogy hol járt milyen internetes oldalakon.

2020. nov. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is az jutott eszembe, hogy ezt nem magának készítette. És nem is egy másik nőnek. De ez csak olyan megérzés -féle
2020. nov. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Ebben valóban az az érdekes, hogy kinek készítette ezeket. Nem látsz a háttérből valamit? Legalább abból tudnád, hol szokott magának titkos időt lopni. Tudnád mikor figyelj jobban. Valami kiindulási pontnak...
2020. nov. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
45%
Készülj válásra! Anyagilag, jogilag, érzelmileg.
2020. nov. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A furdonkben gugolva ujjazza magat a videon es a haloszobanan veri. A felvetelek a hazunkban lettek felveve
2020. nov. 28. 11:36
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
A legnagyobb kérdés az, hogy mikoriak a videók? (A felvételekhez van dátum is a legtöbb telóban.)
2020. nov. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem feltette valami oldalra őket
2020. nov. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Az elmult fel evben keszultek
2020. nov. 28. 12:01
 10/20 anonim ***** válasza:
13%

Beszélgess vele.

1.vald be, hogy gerinctelen módra belenéztél a telefonjába. Nem csoda ha elhagy.

2. Mondd neki, hogy ezeket te is megadod neki.

2020. nov. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!