Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

4,5 èves kapcsolatomban hibát követtem el - èn lettem a csaló.


Munkahelyemen megismertem egy kollègát, akivel megvolt a kölcsönös szimpátia. Neki családja, nekem párkapcsolatom. Nagyon felizgatott testileg, lelkileg, nem tudtam neki nemet mondani. Lefeküdtünk, plusz többet táplálunk egymás iránt, ès ez ki is lett mondva.


A kapcsolatomban viszont nagyon jól èrzem magam, megvan az összhang, egyensúly, szexualitásra sincs panaszom. Egyedül annyi, hogy kihűlt a kapcsolat, mintha 30 èves házasok lennènk. Gondoskodunk egymásról, estènkènt telefont nyomkodunk, nèha megnèzünk egy filmet. Az èrzelmi rèsz elveszett. Nincsenek kósza èrintèsek, ölelèsek, puszik. A bújást, simit kèrnem kell. Ha nem kèrem, eszèbe sem jut.


Ezeket a kollègámtól megkaptam. Nem is kicsit, olyan èrzelmi töltettel, amivel mèg soha senki nem èrt hozzám. Ès ez nagyon vonzott.


A legnagyobb baj, hogy nem bántam meg, viszont elengedni sem akarom a páromat. Tudom, hogy mennyire gerinctelen amit csináltam, nem ezt èrdemelnè. De èn vele akarok jövőt èpíteni, nem mással. De mègis megtettem, amit.


Van ilyen, hogy ekkora ellentèttel együtt le lehessen èlni boldogan egy èletet?


Ja, a megcsalás kiderült... Jelenleg a megbocsát vagy sem fázisban vagyunk.


29N



2020. nov. 15. 15:06
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
81%

#Lián


JA igen, szóval van egy lakótársad, akivel néha dugsz, de mellette vágysz az újra.


Mi is a teendő...?

Elköltözöl, keresel egy újabb fricit.

2020. nov. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
nem vagytok házasok, nincs gyerek, ilyenkor a férfi részéről a megbocsátás esélye nulla. Kizárólag akkor gondolkodta el rajta ha gyereked lenne tőle, de szinte akkor is biztosan lapátra tenne. Ha látszólag most meg is bocsátana, a bizalom elveszett, az első alkalommal meg fog téged csalni, mert te is megtetted. De amúgy ha már kihűlt, lépj tovább.
2020. nov. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ennek a kapcsolatnak már semmi értelme.Valami mégse müködhetett rendesen ha a másik pasi karjaiba ugrottál.
2020. nov. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Mond el a párodnak, hogy legyen lehetősége dönteni,akar-e ő is veled lenni, mert nyilván te csak kényelemből vagy vele.
2020. nov. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Majd eldönti, hogy mit szeretne.
2020. nov. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Ez így kuka. A bizalmát - jogosan - sose nyered vissza. De a családos kollégád is megéri a pénzét.
2020. nov. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
lépj ki, ne húzd a magad és más idejét sem.
2020. nov. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ma estère eldöntötte, nem kèr belőlem többet. Teljesen jogosan.


Nagyon fáj a döntèse. Megèrdemlem, csak ő nem èrdemelte ezt tőlem.

2020. nov. 15. 18:31
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Jobb ez így hogy vége.

Ezután úgy is az jött volna, hogy hátha majd a gyerek megjavítja a kapcsolatot.

Majd rájöttetek volna, hogy ez nem így megy, onnan viszont már nem csak magatokat kellett volna nézni.

2020. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

Nálam is pont így van, megismertem egy férfit testileg lelkileg nagyon jó, és nincs párkapcsolatban, én évek óta.

Nem történt még úgy semmi komoly csak ölelés simogatás, nagy dillemába vagyok, nem tudom mit tegyek.

2020. nov. 18. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!