Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a pasim, félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a pasim, félek kiderül?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon buta voltam, mert mindhárman egy munkahelyen dolgozunk és nem gondolkodtam előre. A srácnak azt mondtam hogy szingli vagyok és meg is kértem hogy az az este maradjon köztünk csak neki van 2 nagyon jó haverja, akikkel mindig együtt lóg és ha ő elmondja azoknak, akkor már az egész meló tudni fogja a dolgot.

Nem a pasim miatt félek, úgyis szakítani akartam vele előbb vagy utóbb csak egyrészt rossz lesz ezután a hírnevem, másrészt egyébként is utálok ott dolgozni és csak 1 évet kéne még itt dolgoznom, de a sok pletykás kolléga rajtam keresztül elégítené ki a szánalmas kis életüket és megkeserítenék az ottlétet.



2020. okt. 28. 18:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

Attól, hogy kérdőjelet raksz egy kijelentő mondat végére, az még nem lesz kérdő mondat.

Mi a kérdésed?

2020. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hogyan akadályozzam meg, hogy kiderüljön?
2020. okt. 28. 18:46
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

"de a sok pletykás kolléga rajtam keresztül elégítené ki a szánalmas kis életüket és megkeserítenék az ottlétet."


Te sem vagy kevésbé szánalmas, már ne is haragudj.


Keress inkább új munkahelyet. Ez a hajó, már elment. A cégnél úgyis meglesz a lotyó hírneved és persze a barátod is szakítani fog veled, ha megtudja.

2020. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Egy filmben volt: " Téged nem a szenvedély hajt, simán csak qrva vagy." Nincs ezen mit magyarázni.
2020. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Noren1989 ***** válasza:
42%
Szerintem minden àrulkodóssal hancúroznod kéne!
2020. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
Ha szakítani akarsz mert a kapcsolatod rossz, akkor azért ez nem annyira durva. Csak akkor tényleg szakíts.
2020. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy nem tudod megakadályozni. Legalább annyira lehettél volna őszinte,hogy megmondod,hogy foglalt vagy. Így hamar rájön a srác,hogy hazudtál, na azt nem teszed zsebre. Tényleg buta voltál. Max munkahelyet váltasz majd és tanulsz is egy értékes leckét.
2020. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
13%

Tagadd le ennyi.

A pasik amugy is megerdemlik.jol tetted.

2020. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
Nyugi, már tudjuk! 😅
2020. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
26%
Velem is dugj én nem árulkodom.
2020. okt. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!