Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a pasim, félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a pasim, félek kiderül?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon buta voltam, mert mindhárman egy munkahelyen dolgozunk és nem gondolkodtam előre. A srácnak azt mondtam hogy szingli vagyok és meg is kértem hogy az az este maradjon köztünk csak neki van 2 nagyon jó haverja, akikkel mindig együtt lóg és ha ő elmondja azoknak, akkor már az egész meló tudni fogja a dolgot.

Nem a pasim miatt félek, úgyis szakítani akartam vele előbb vagy utóbb csak egyrészt rossz lesz ezután a hírnevem, másrészt egyébként is utálok ott dolgozni és csak 1 évet kéne még itt dolgoznom, de a sok pletykás kolléga rajtam keresztül elégítené ki a szánalmas kis életüket és megkeserítenék az ottlétet.



2020. okt. 28. 18:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%
Remélem kiderül. Megérdemelnéd, hogy az összes kollégád rajtad röhögjön.
2020. okt. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%
Ha én lennék a pasid és ez kiderülne, addig ....inkább nem írom, fú, felbactad az agyam
2020. okt. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
79%

Így jártál, legközelebb megfontoltabb leszel.

N

2020. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

#4

Képzeld, még büszke is vagyok magamra! Amúgy most már csak azért sem fogok szakítani a pasimmal, hanem keresek más fiúkat.

2020. okt. 28. 20:47
 15/20 anonim ***** válasza:
89%

Fú...de jó keményen kitolsz a GYK válaszadóival...irtó kemény nő vagy!


Kemény, okos.....nem is tudom, hogy nem szült még vagy hármat anyukád belőled!

2020. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
92%
Akkor hajrá, tedd meg pont azt, amit egyik válaszoló szerint sem kéne :D
2020. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
73%

Nem értem itt a köpködést.

Szakíts a pasiddal, mert gázabb ha mástól tudja meg hogy félreléptél. Utána max azon csámcsognának a kollégák, hogy lefeküdtél valakivel, de legalább nem mondhatnák, hogy hülyíted a pasit a háta mögött.

2020. okt. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Undorito hogy valaki azt irta FOGLALT basszus az ember mintha valami targy lenne. Foglalt??? Jezusom. Komolyan itt tartunk. Ugy egyebkent mindenkibol itt olyan eros birtoklasi kenyszer frocsog. Hanyok toletek.
2020. okt. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudsz mit csinálni.. esetleg elmagyarázod neki, hogy neki ugyanígy érdeke, hogy ne derüljön ki mert különben a pasid leüti.
2020. okt. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Bánom is én csak véletlen keveredtem ide.
2020. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!