Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsajthato hogy megcsaltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsajthato hogy megcsaltam a ferjem?

Figyelt kérdés
20 evesen mentem ferjhez. Most vagyok 31 éves a ferjem 41. Borzasztoan ellaposodott a nemi eletunk. A ferjem csak a telefonjanak él, azt nyomkodja mikor hazajon. Hiaba vetkozok le előtte meztelenre, őt nem erdeklem. A szex nala előjáték nélküli es nagyon gyors. Nem lett még gyerekünk mert meggondolta magát es nem akar gyereket soha es mindezt házasság után közölte velem. En ezt elfogadtam. Kb 2 éve ismerkedtem meg a munkám által egy ferfival aki a kezdetektől nem volt közömbös szamomra. 1 evig csak kommunikáció volt köztünk, heti 1 szer lattuk egymást a munka altal. Egyik alkalommal mondta hogy majd hazavisz ne menjek vonattal haza, mondtam jó. Es akkor elmondta hogy többet erez irántam, de tudja h hazas vagyok. En is őszinte voltam es elmondtam neki hogy en is igy erzek. Utána 1 hónapig semmi nem történt. Kerultuk egymást, főleg en őt. Ramirt messengeren hogy nem birja tovább, találkozni akar velem es menjek el hozzá valamelyik nap munka utan. Gondolkodtam, de belementem. Ugy ereztem magam, mint egy szerelmes tini. Aznap ugy mentem be a munkahelyemre, alig vártam hogy 5 óra legyen és menjek a lakasara. Bekopogtam, szexi ruhaban, beengedett. Vacsival várt és egy üveg borral. Mondtam, hogy nem merek inni, mit mondok majd a ferjemnek? Erre kitalaltuk, hogy irjak neki a ferjemnek egy uzenetet hogy kesobb megyek mert egyik barátnőmmel talalkozok. Erre ő töltött nekem es mondta hogy ma csak magamra gondoljak es engedjek le egy kicsit. Telerakta a hálóját gyertyaval es Dido zene ment. Olyan vadsagot, tüzet éreztem nála, amit eddig csak filmekben lattam. Megtortent es piszok jo volt. Kb 2,5 oran at csak szeretkeztunk. Hazaertem kb fel11 korul. Azt hazudtam hogy egyik nő munkatarsam szülinapját unnepeltuk egy borozoban. Elhitte a ferjem, nem is igazan erdekelte. Azóta is az illetore gondolok. Mit tegyek? Nehéz kilepnem a hazassagombol mert ha kilepek a ferjem cegebe fektetett pénzemet sose latom. Valamint sjanalnam egyedül hagyni, mert senkije nincs csak az anyja, a batyja es en. Viszont akkor mi lesz velem? Adjak fel mindent?
2020. okt. 28. 14:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Nem.


Ha nem jó a kapcsolat, akkor 2 lépésben fekszel le mással:

1) bocs drágám, elköltözöm és elválok

2) szia új szexpartner


Te az első lépést kényelmi okokból átugrottad.

2020. okt. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
Ne mondd el neki.
2020. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
81%

Nehéz helyzet, nem mondom...

Figyelj, gondolkozz el azon, hogy NEKED mi a legjobb. Ha a házasságod tönkrement, akkor ne keserítsd a saját életed. DE ha a házasságod még megmenthető, akkor mentsd meg! Mondd el a férjednek, hogy magányosnak érzed magad a kapcsolatotokban, és szeretnél vele több időt tölteni (minden formában), és beszélgetni. Ha nem érti meg vagy nem változik semmi, akkor felesleges próbálkoznod. Szánalomból ne maradj vele. 31 éves vagy, előtted az élet, a gyerekek lehetősége. Gondolkozz el azon, hogy mennyi pénzről beszélsz. Nem turkálok más zsebében, nem tudhatom milyen összegről van szó. De ha dolgozol, és rendesen keresel akkor addig haza mehetsz a szüleidhez, a munkatársadhoz (ha tényleg szeretitek egymást), vagy esetleg egy albérletbe, amíg lábra nem állsz. Ne mérgezd az életed egy másik ember miatt. Nem érdemled meg.

Sok szerencsét, akárhogy is döntesz!

2020. okt. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
A megcsalás megcsalás, nincs felmentő indok. Ne a másik férfi miatt válj, hanem magadért. A házasság alatt szerzett vagyon közös, és igen a céges is, ez ne tartson vissza, ha válni akarsz.
2020. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem közös a vagyonunk, mert házassági szerződés van nincs írásos nyoma anno. mikor adtam neki a pénzt a cegebe(6milliot).
2020. okt. 28. 15:07
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Nyugi az embered is a 20 éves tinikkel csetelget, azért nyomkodja a telefont :D Nem kell őt sem félteni ám. Amikor ilyen egy kapcsolat ott a legtöbb esetben mindkét fél már csalja a másikat.
2020. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Ennek a hazassagnak semmi ertelme. Se szex, se kommunikáció, se gyerek se semmi.
2020. okt. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Hát én úgy látom, hogy ebben a házasságban csak a pénzt sajnálnád. Szerintem beszélj a férjeddel, mondd el mi van. A megcsalást ne. Csak azt, hogy ez így nem jó neked és nem akarod tovább csinálni. És várd meg mit reagál. Lehet ő is érzi, hogy mi van és értelmesen letudjátok ezt zárni. Vagy ha nem is, akkor meg lehet jó irányba változik a kapcsolat és akkor meg ennek a napnak a kollégával nem lesz jelentősége.
2020. okt. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
A kérdésben arra célzol, a férjed megbocsájtaná-e neked, hogy megcsaltad? Kérdem én, hogy minek? A kapcsolatotok egy rakás sz.r, ezek után még mellette akarnál maradni, csak mert egyedül van? Jobb, ha "önzően" gondolkozol, és elválsz. Késő estig kimaradsz, és még csak nem is érdekli, felőle akár meg is csalhatod, azt csinálsz, amit akarsz.
2020. okt. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

őszintén azon a 6 millión kivül van más visszatartó erőd?

nem mondom, hogy kevés pénz, mert nem. de megéri otthagyni és új életet kezdeni. fiatal vagy, lehet gyereked is mástól

2020. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!