Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsajthato hogy megcsaltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsajthato hogy megcsaltam a ferjem?

Figyelt kérdés
20 evesen mentem ferjhez. Most vagyok 31 éves a ferjem 41. Borzasztoan ellaposodott a nemi eletunk. A ferjem csak a telefonjanak él, azt nyomkodja mikor hazajon. Hiaba vetkozok le előtte meztelenre, őt nem erdeklem. A szex nala előjáték nélküli es nagyon gyors. Nem lett még gyerekünk mert meggondolta magát es nem akar gyereket soha es mindezt házasság után közölte velem. En ezt elfogadtam. Kb 2 éve ismerkedtem meg a munkám által egy ferfival aki a kezdetektől nem volt közömbös szamomra. 1 evig csak kommunikáció volt köztünk, heti 1 szer lattuk egymást a munka altal. Egyik alkalommal mondta hogy majd hazavisz ne menjek vonattal haza, mondtam jó. Es akkor elmondta hogy többet erez irántam, de tudja h hazas vagyok. En is őszinte voltam es elmondtam neki hogy en is igy erzek. Utána 1 hónapig semmi nem történt. Kerultuk egymást, főleg en őt. Ramirt messengeren hogy nem birja tovább, találkozni akar velem es menjek el hozzá valamelyik nap munka utan. Gondolkodtam, de belementem. Ugy ereztem magam, mint egy szerelmes tini. Aznap ugy mentem be a munkahelyemre, alig vártam hogy 5 óra legyen és menjek a lakasara. Bekopogtam, szexi ruhaban, beengedett. Vacsival várt és egy üveg borral. Mondtam, hogy nem merek inni, mit mondok majd a ferjemnek? Erre kitalaltuk, hogy irjak neki a ferjemnek egy uzenetet hogy kesobb megyek mert egyik barátnőmmel talalkozok. Erre ő töltött nekem es mondta hogy ma csak magamra gondoljak es engedjek le egy kicsit. Telerakta a hálóját gyertyaval es Dido zene ment. Olyan vadsagot, tüzet éreztem nála, amit eddig csak filmekben lattam. Megtortent es piszok jo volt. Kb 2,5 oran at csak szeretkeztunk. Hazaertem kb fel11 korul. Azt hazudtam hogy egyik nő munkatarsam szülinapját unnepeltuk egy borozoban. Elhitte a ferjem, nem is igazan erdekelte. Azóta is az illetore gondolok. Mit tegyek? Nehéz kilepnem a hazassagombol mert ha kilepek a ferjem cegebe fektetett pénzemet sose latom. Valamint sjanalnam egyedül hagyni, mert senkije nincs csak az anyja, a batyja es en. Viszont akkor mi lesz velem? Adjak fel mindent?
2020. okt. 28. 14:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem. A válás lett volna megbocsájtható. Én már akkor leléptem volna, amikor kiderült, hogy nem akar gyereket, mert én akarok. Te nem. Számomra érthetetlen, de te tudod. Na de, hogy 6 millióért odaadod az egész életed, az durván beteges. Mert most mit kezdesz azzal a pénzzel? El tudod költeni? Ja, nem, csak benne van a vállalkozásban. Tehát a semmi helyett lenne semmid. Nagy veszteség. Ócska kifogás, mert életképtelen vagy.
2020. okt. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos nem közös a vagyonunk, mert házassági szerződés van nincs írásos nyoma anno. mikor adtam neki a pénzt a cegebe(6milliot)."


Kinek az ötlete / kérése volt, hogy kössetek házassági szerződést?

2020. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A 6 millióról sem kell lemondanod feltétlenül. Nem értem, hogy miért írtál alá házassági szerződést, ha ekkora összeget minden nélkül odaadtál, de ha te kivettél a számládról ennyit, ő meg a cégbe befizette, annak is nyoma van, és bizonyítható.
2020. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalás az megcsalás. Kevés ember bocsátja meg.

Válj el.

2020. okt. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg találkozgass az új pasiddal éld ki magad, úgy is elmúlik az ujdonság varázsa.
2020. okt. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát...jól tetted...
2020. okt. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!